خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/05/04 12:30:00
سرویس صحن
نماینده سلسله و دلفان:

انتخابات 22 خرداد برگ زرینی برای جمهوری اسلامی است

**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی حضور ۴۰ میلیونی مردم در پای صندوق رای را برگ زرینی برای جمهوری اسلامی دانست.

"محمد محمدی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه گفت: ملت ایران با حضور میلیونی خود در پای صندوق‌های رای نشان داد که در مواقع حساس بیدار است.

وی خاطرنشان کرد: صحبت‌های متضاد برخی افراد پیش از انتخابات و پس از آن این سوال را در اذهان به وجود می‌آورد که آیا شیوه و عملکرد کسانی که داعیه داری مردمسالاری دینی هستند درست است.

محمدی خاطرنشان کرد: چگونه می‌توان ادعای دموکراسی داشت ولی رای برخاسته از ملت را به بهانه‌های واهی تقلب نپذیرفت.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس به موردی از قانون مجازات اسلامی پرداخت و افزود: ماده 363 تصریح می‌کند در صورت اجتماع مباشر و سبب در جنایت مباشر ضامن است مگر اینکه سبب اکوا از مباشر باشد.

وی بخش دیگری از سخنان خود را به رئیس جمهور دکتر احمدی نژاد اختصاص داد و گفت: جناب رئیس جمهور توجه کنید مشروعیت نظام به اصل مترقی، نورانی و مطلقه ولایت فقیه است.

محمدی خاطرنشان کرد: در مدت 30 سال حوادث متعددی برای نظام به وجود آمده که وجود پر برکت مقام معظم رهبری مانع از هرگونه آسیب و گزند بر پیکره این نظام مقدس گردیده است.

محمدی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: انتظار مردم ولایتمدار از شما که با رای قاطع به عنوان رئیس جمهور دهم برگزیده شده‌اید اینست در تمامی مسایل کشور اوامر رهبری را فصل الخطاب قرار داده و نظرات ایشان را به عنوان چراغ راه به سمت توسعه و پیشرفت قرار دهید.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس گفت: از دولت انتظار می‌رود نسبت به کارگروه استان لرستان توجه جدی و خاص به عمل آید و همچنین در اجرای مصوبات دوره دوم ریاست جمهوری در خصوص سلسله و دلفان تسریع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet