هدر اصلی
1396/08/07 11:14:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امینی:

حوادث پالایشگاهی باید به حداقل برسد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بررسی علل بروز حوادث در پالایشگاه‌های کشور تاکید کرد و گفت که باید آمادگی لازم برای مقابله با این حوادث ایجاد شود.
حوادث پالایشگاهی باید به حداقل برسد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بررسی علل بروز حوادث در پالایشگاه‌های کشور تاکید کرد و گفت که باید آمادگی لازم برای مقابله با این حوادث ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201710109112026483.jpg حوادث,پالایشگاهی,باید,به,حداقل,برسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سلام امینی اظهار داشت: حوادث گاه و بی‌گاهی که در پالایشگاه‌های کشور اتفاق می‌افتد در کمیسیون انرژی مجلس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد البته هر اتفاق علل و عوامل خاص خود را دارد اما باید ما بررسی لازم را داشته باشیم و ببینیم عوامل انسانی چقدر در این حوادث دخیل است و باید سعی کنیم این حوادث ناگوار را به حداقل و نزدیک به صفر برسانیم.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد آمادگی لازم برای مقابله با این حوادث تصریح کرد: در مورد حادثه آتش‌سوزی پالایشگاه تهران گفته شد حادثه‌دیدگان در ارتفاع بودند و به همین دلیل نتوانستند برای آنها کاری کنند ولی شاید این دلیل قانع‌کننده‌ای نباشد البته بررسی‌های لازم در حال انجام است و باید نتیجه مشخص شود.

به گزازرش ایسنا؛نماینده مردم ایلام در مجلس درباره وضعیت مدیریت پالایشگاه‌ها تاکید کرد: پالایشگاه‌ها به این خاطر به بخش خصوصی واگذار شده‌اند که وضعیت مدیریتی و رفاه پرسنل بهتر شود؛ ما انتظار داریم پالایشگاه‌هایی که واگذار شده‌اند امکانات بیشتری به آنها اختصاص یابد و وضعیت آنها بهبود پیدا کند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet