هدر موبایل
1396/08/08 10:04:14
سرویس اجتماعی
میرزایی نیکو مطرح کرد:

استفاده کشاورزان جنوب تهران از روان آب ها برای آبیاری مزارع/ تکمیل شبکه فاضلاب پایتخت راه‌کار اصلاح آبیاری مزارع

عضو مجمع نمایندگان استان تهران از بررسی موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در این مجمع خبر داد و گفت: متاسفانه نظارت مناسبی بر نحوه آبیاری مزارع پایین دست صورت نمی گیرد.
استفاده کشاورزان جنوب تهران از روان آب ها برای آبیاری مزارع/ تکمیل شبکه فاضلاب پایتخت راه‌کار اصلاح آبیاری مزارع عضو مجمع نمایندگان استان تهران از بررسی موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در این مجمع خبر داد و گفت: متاسفانه نظارت مناسبی بر نحوه آبیاری مزارع پایین دست صورت نمی گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg استفاده,کشاورزان,جنوب,تهران,از,روان,آب,ها,برای,آبیاری,مزارع/,تکمیل,شبکه,فاضلاب,پایتخت,راه‌کار,اصلاح,آبیاری,مزارع Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، با انتقاد از اینکه بخشی از فاضلاب جنوب تهران رها شده است، تصریح کرد: شبکه فاضلاب پایتخت هنوز تکمیل نشده و از سویی نظارت مناسبی بر نحوه آبیاری مزارع پایین دست صورت نمی گیرد  بنابراین ممکن است کشاورزان پایین دست از روان آب ها برای آبیاری مزارع استفاده کنند.

تاکید بر لزوم بررسی وضعیت آبیاری مزارع جنوب تهران

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم بررسی وضعیت آبیاری مزارع جنوب تهران، گفت: متاسفانه چندین سال است اظهاراتی از سوی برخی مسئولان مبنی بر آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب مطرح می شود این در حالی است که صحت و سقم آنها هنوز به درستی تایید نشده است و نگرانی هایی را در میان مردم به وجود آورده است.

برای پیشگیری از آبیاری مزارع با فاضلاب باید شبکه فاضلاب پایتخت تکمیل شده و بر نحوه آبیاری مزارع نظارت مناسبی صورت گیرد

وی با بیان اینکه برای پیشگیری از آبیاری مزارع با فاضلاب باید شبکه فاضلاب پایتخت تکمیل شده و بر نحوه آبیاری مزارع نظارت مناسبی  صورت گیرد، افزود:  وزارت نیرو، وزارت بهداشت، شورای شهر، شهرداری، فرمانداری شهرری، سازمان محیط زیست و وزارت جهاد کشاورزی باید ورودی جدی به این موضوع داشته باشند تا اعتماد  شهروندان از بابت سلامت محصولات کشاورزی جلب شود.

شهرری با مشکلات و معضلات زیادی مواجه است

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه شهرری با مشکلات و معضلات زیادی مواجه است، تصریح کرد: میزان معضلات و آسیب های شهرری به اندازه ای است که ممکن است موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب نیز صحت داشته باشد.

مجمع نمایندگان استان تهران به دلیل افزایش حجم بررسی مسائل مختلف به موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب کمتر پرداخته است

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با بیان اینکه این مجمع به دلیل افزایش حجم بررسی مسائل مختلف به موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب کمتر پرداخته است، گفت: به طور قطع این موضوع را در اولین نشست مجمع نمایندگان مطرح خواهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet