هدر موبایل
1396/08/08 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

رهبر انقلاب بارها گفتند که آمریکایی‌ها به عهد خود پایبند نیستند

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی،گفت: از ابتدای کار مذاکرات بارها رهبر معظم انقلاب عنوان کردند که آمریکایی‌ها به عهد خود پایبند نیستند و عملا شاهد بودیم که این اتفاق رخ داد.
رهبر انقلاب بارها گفتند که آمریکایی‌ها به عهد خود پایبند نیستند عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی،گفت: از ابتدای کار مذاکرات بارها رهبر معظم انقلاب عنوان کردند که آمریکایی‌ها به عهد خود پایبند نیستند و عملا شاهد بودیم که این اتفاق رخ داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43139.jpg رهبر,انقلاب,بارها,گفتند,که,آمریکایی‌ها,به,عهد,خود,پایبند,نیستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین فرهنگی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور در مورد بدعهدی‌ها و خلف وعده‌های آمریکا گفت: همانطور که رئیس‌جمهور اشاره کرد بدعهدی آمریکا هم برای افکار عمومی داخل و هم افکار عمومی خارج از کشور روشن شد که می‌توان آ‌ن را یکی از دستاوردهای این مقطع از سیاست خارجی ما دانست.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر تاکنون مردم ما در داخل احساس می‌کردند که مسئولان ما در حل و فصل مسائل منطقه‌ای کوتاهی می‌کنند بدعهدی‌های آمریکا نشان داد که عامل اصلی این مسائل و سایر موارد و مشکلات آمریکاست.

به گزارش فارس، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: از ابتدای کار مذاکرات بارها رهبر معظم انقلاب عنوان کردند که آمریکایی‌ها به عهد خود پایبند نیستند و عملا شاهد بودیم که این اتفاق رخ داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet