ایام محرم 1398
1396/08/12 12:58:02
سرویس اجتماعی
رنجبرزاده:

پشتوانه مالی مناسب برای رشد قابل توجه پوشش بیمه‌ای درمانی دیده نشده است/ صندوق‌های بیمه‌ای با مشکل جدی مواجه هستند

عضو هیات رییسه مجلس با انتقاد از اینکه برای رشد قابل توجه پوشش بیمه‌ای درمانی، پشتوانه مالی مناسبی دیده نشده، گفت: توقع مجلس از سازمان‌های بیمه‌گر کنترل شدید منابع هزینه‌ای است.
پشتوانه مالی مناسب برای رشد قابل توجه پوشش بیمه‌ای درمانی دیده نشده است/ صندوق‌های بیمه‌ای با مشکل جدی مواجه هستند عضو هیات رییسه مجلس با انتقاد از اینکه برای رشد قابل توجه پوشش بیمه‌ای درمانی، پشتوانه مالی مناسبی دیده نشده، گفت: توقع مجلس از سازمان‌های بیمه‌گر کنترل شدید منابع هزینه‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105720073089.jpg پشتوانه,مالی,مناسب,برای,رشد,قابل,توجه,پوشش,بیمه‌ای,درمانی,دیده,نشده,است/,صندوق‌های,بیمه‌ای,با,مشکل,جدی,مواجه,هستند Icana

اکبررنجبرزاده درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اینکه بدهی بیمه ها به شرکت های دارویی، داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی موضوعی اساسی و مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: تامین منابع بیمه باید یکی از الویت های مهم مجلس و دولت باشد.

دغدغه ای برای پوشش بیمه ای در کشور نداریم

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بیمه ها از رشد کمی خوبی نسبت به گذشته برخوردار هستند، افزود: دغدغه ای برای پوشش بیمه ای در کشور نداریم اما در عین حال برای رشد قابل توجه پوشش بیمه ای درمانی، پشتوانه مالی مناسبی دیده نشده است بنابراین صندوق های بیمه ای درمانی مانند بیمه سلامت و همچنین تامین اجتماعی برای تامین منابع بهداشتی، درمانی و سرانه های بیمه ای با مشکل جدی مواجه هستند.

پیشنهاداتی از سوی مجلس و دولت به منظور تامین منابع پایدار برای بیمه ها مطرح شده است

وی با یادآوری اینکه پیشنهاداتی از سوی مجلس و دولت به منظور تامین منابع پایدار برای بیمه ها مطرح شده است، تصریح کرد: اختصاص منابع پایدار برای بیمه ها باعث می شود پرداخت مطالبات به حق ارائه دهندگان خدمت یعنی داروخانه ها، بیمارستان ها، بخش خصوصی و دولتی با چالش مواجه نشود.

توقع مجلس از سازمان های بیمه گر،  کنترل شدید منابع هزینه ای است

این نماینده مردم در مجلس دهم، توقع مجلس شورای اسلامی از سازمان های بیمه گر،  کنترل شدید منابع هزینه ای است، گفت: تمامی راهکارهای لازم برای کنترل هزینه ها باید به به کارگیری شود البته طبق اطلاعات واصله به طور هفتگی جلساتی در این حوزه برگزار، پیشنهاداتی مطرح و همچنین شورای عالی بیمه سلامت به دنبال تصویب مصوباتی است.

تلاش برای ارائه راهکارهای اصولی به منظور کنترل بیشتر بر داروخانه ها و ارائه دهندگان خدمات درمانی و دارویی برای جلوگیری از هدرفت منابع و موازی کاری

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در تلاش هستیم با ارائه راهکارهای اصولی کنترل بیشتری بر اماکن دولتی، داروخانه ها و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، درمانی و دارویی در کشور داشته باشیم تا با هدررفت منابع و هزینه و موازی کاری مواجه نشویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet