هدر موبایل
1396/08/11 18:39:00
سرویس استان ها
منصوری:

مدیریت دولتی ناکارآمد به دنبال کارشکنی است/ سرمایه‌گذاری رنو در ساوه بودجه شهرستان را به دو برابر افزایش خواهد داد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تاوان سوء مدیریت دولتی را مردم می‌دهند.
مدیریت دولتی ناکارآمد به دنبال کارشکنی است/ سرمایه‌گذاری رنو در ساوه بودجه شهرستان را به دو برابر افزایش خواهد داد نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تاوان سوء مدیریت دولتی را مردم می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711100210722457.jpg مدیریت,دولتی,ناکارآمد,به,دنبال,کارشکنی,است/,سرمایه‌گذاری,رنو,در,ساوه,بودجه,شهرستان,را,به,دو,برابر,افزایش,خواهد,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا منصوری در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در شهرستان ساوه با اعتقاد به کارشکنی‌های خودروسازان داخلی نسبت به ممانعت از سرمایه‌گذاری خودروسازان خارجی در ساوه اظهار کرد: واگذاری امور به بخش دولتی ناتوان موجب مانع‌تراشی و سوء مدیریت شده و مردم باید تاوان این سوء مدیریت را دهند.

وی با اشاره به این‌که «سرمایه‌گذاری رنو در ساوه بودجه شهرستان را به دو برابر افزایش خواهد داد»، گفت: علاوه بر سرمایه گذاری 660 میلیون یورویی رنو در ساوه که موجب فراهم کردن اشتغال 6 هزار نفری در این شهرستان خواهد شد موجب فعال شدن 100 هزار قطعه‌ساز خودرو در داخل کشور خواهد شد و رونق اقتصادی استان مرکزی را به دنبال خواهد آورد.

وی ابراز عقیده کرد: مدیریت دولتی ناکارآمد به دنبال کارشکنی است و مافیای حاکم بر صنعت خودرو به دنبال فراری دادن صنعت خودروی خارجی است اما اجازه نخواهیم داد این خواسته آنان عملی شود. بدهی شرکت بن رو ساوه از مجموعه های وابسته به سایپا به حدی است که ظرف دو سال آینده با بحران مواجه شده و کارگران این شرکت مانند کارگران هپکو و آذرآب اراک در آینده نزدیک با بحران مالی و چالش کارگری مواجه خواهند شد از این رو سرمایه گذاری 660 میلیون یورویی رنوی فرانسه در این شرکت موجب نجات آن از بحران خواهد شد.

منصوری تاکید کرد: قرارداد رنوی فرانسه باید در ساوه عملیاتی شود و بنده هم به عنوان نماینده مردم تا آخر ایستاده‌ام و اگر بخواهند کارشکنی کنند علاوه بر طرح سوال از وزیر و بیان نطق کوبنده در مجلس، طرح تحقیق و تفحص از سایپا را به مجلس خواهم آورد.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه به بیان برخی از مشکلات شهرستان در حوزه صنعتی، کشاورزی، کمبود آب و ... پرداخت و از استاندار مرکزی خواست تا برای برون رفت از این مشکلات چاره اندیشی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet