خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/05/05 10:43:00
سرویس سیاسی
کارنامه دولت نهم -3

دولت نهم جلوی سوءاستفاده از بیت‌المال را گرفت

**عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود مشکلات فرهنگی در دولت های گذشته، افزود: خوشبختانه دولت نهم تلاش کرد این مشکلات را رفع کند و در مقابل بسیاری از سوءاستفاده هایی که از بیت المال می شود ایستادگی کند.

"سید علی طاهری" عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص عملکرد چهار ساله دولت نهم، گفت: ارزیابی در مورد فرهنگ به جهت اینکه نمی تواند بصورت کمی باشد، مانند سایر حوزه ها از صراحت کامل برخوردار نیست. 

طاهری خاطر نشان کرد: از آنجا که معضلات فرهنگی در کشور زیاد و در مقابل بودجه دولت، در این بخش کم بود؛ اما دولت توانست به خوبی به وظایف خود عمل کند. البته مردم ازاین دولت انتظار فراوانی دارد و دولت باید پاسخگوی انتظارات و مطالبات مردم باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود، ادامه داد: دولت هم باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، در این زمینه بیشتر توجه کند.

نماینده گرگان با اشاره به اینکه هر دستگاهی باید در کنار وظایف مشخصه خود در زمینه فرهنگی نیز تلاش کند، گفت: اگر جلوی ضعف های موجود در بخش فرهنگی گرفته شود، می توان به نتایج مطلوبی دست یافت.

 وی تصریح کرد: بیشتر ضعف ها و مشکلات کشور در فرهنگ عمومی و پیوست فرهنگی وجود دارد، اگر دولت تلاش کند این مشکلات را حل و ضعف ها را بر طرف نماید، می توان امیدوار بود که گام خوبی در جهت رفع فقر فرهنگی برداشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet