ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1396/08/15 14:05:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی کوچی تشریح کرد:

نرخ قانونی بلیط هواپیما برای زائرین اربعین حسینی

رئیس کمیسیون عمران مجلس میزان نرخ قانونی بلیط هواپیما برای زائران اربعین حسینی(ع) را تشریح کرد.
نرخ قانونی بلیط هواپیما برای زائرین اربعین حسینی رئیس کمیسیون عمران مجلس میزان نرخ قانونی بلیط هواپیما برای زائران اربعین حسینی(ع) را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105491106417.jpg نرخ,قانونی,بلیط,هواپیما,برای,زائرین,اربعین,حسینی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش بی رویه نرخ بلیط اتوبوس و هواپیما برای زائران اربعین حسینی، گفت: قیمت بلیط هواپیما به مقصد نجف باید یک میلیون و 200 هزار تومان باشد و اگر بیش از این رقم دریافت شود، تخلف صورت گرفته و از مجاری قانونی برخورد می‌کنیم.

وی افزود: تاکنون جلسات متعددی درباره هماهنگی به منظور تسهیل در پیاده‌روی مراسم اربعین حسینی با مسئولان و دستگاه‌‌های ذیربط نظیر اورژانس، هلال احمر، بیمه‌ها، وزارتخانه‌های کشور و راه در کمیسیون عمران مجلس داشته‌ایم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به برخی مشکلات موجود برای زائران پیاده‌روی مراسم اربعین حسینی، اظهار داشت: در مرز مهران و شهرهای مرزی زائران پیاده‌روی اربعین حسینی با مشکلاتی مواجه هستند و پارکینگ برای توقف خودروهای زائران حسینی پیدا نمی‌شود؛ البته معتقدم که تمهیدات آن باید از قبل از سوی دستگاه‌ها اندیشیده می‌شد، زیرا مراسم پیاده‌روی اربعین طبق تقویم از قبل پیش‌بینی شده و امر غیر مترقبه‌ای نیست.

رضایی‌کوچی با تأکید براینکه اربعین کار بزرگ فرهنگی است و همه دستگاه‌ها باید کمک‌رسانی کنند، افزود: بهتر است دستگاه‌های دولتی در مراسم پیاد‌ه‌روی اربعین حسینی به فکر پول درآوردن نباشند و بیشتر هزینه کنند تا این امر مهم به خوبی به سرانجام برسد.

وی همچنین پیشنهاد کرد که دولت از طریق تخصیص یارانه، از مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی جهت حمل و نقل زائران حمایت و کمک کند، از دولت انتظار و کمک بیشتری وجود دارد.

به گزارش تسنیم، رئیس کمیسیون عمران مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مطلع شده‌ایم که نرخ بلیط اتوبوس برای زائران اربعین حسینی صددرصد افزایش یافته است، ما هم اعتقادی به این میزان افزایش قیمت نداریم؛ البته اگر کسی شکایتی کند، حتما رسیدگی می‌شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet