خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/08/21 10:51:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_

افشاگری رضایی از طرح سه مرحله‌ای عربستان علیه لبنان

محسن رضایی معتقد است: عربستان پس از ناکامی‌های گسترده داخلی و خارجی می‌خواهد جبهه جدیدی علیه لبنان بگشاید.
افشاگری رضایی از طرح سه مرحله‌ای عربستان علیه لبنان محسن رضایی معتقد است: عربستان پس از ناکامی‌های گسترده داخلی و خارجی می‌خواهد جبهه جدیدی علیه لبنان بگشاید. https://cdn.icana.ir/d/019/48142.jpg افشاگری,رضایی,از,طرح,سه,مرحله‌ای,عربستان,علیه,لبنان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تحولات منطقه و احتمال جنگ افروزی عربستان در منطقه نوشت:

عربستان پس از ناکامی‌های گسترده داخلی و خارجی می‌خواهد جبهه جدیدی علیه لبنان بگشاید.

اگر چه و در وهله نخست، رویکرد نظامی از سوی این رژیم متجاوز پیش‌بینی نمی‌شود؛ ولی انتظار می‌رود سرمایه‌های کویتی، اماراتی و عربستانی را از بانک‌ها و پروژه‌های لبنانی خارج کند.

پس از این و در گام بعد به اختلافات داخلی دامن خواهد زد تا زمینه آشوب و ناامنی را ایجاد و سپس با تلاش برای تضعیف جبهه مقاومت در لوای حمایت از برخی گروه‌ها در لبنان، شرایط را برای حمله و تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی به این خطه فراهم آورد.

بر این اساس و با توجه به ضعف تدبیر حاکمان سعودی، گسترش بیماری آلزایمر در بین آنان و هوشیاری و تجربه ملت لبنان پیش‌بینی می‌شود که این طرح در گام دوم شکست‌خورده و سرنوشت خفت باری مانند آنچه بر سر بارزانی و سایر ایادی آل سعود آمد، برای طرفداران رژیم نیمه‌جان عربستان رقم بخورد.

گفتنی است شواهد و شنیده ها از نقشه ی سعودی-صهیونیستی-آمریکایی برای آتش افروزی جدید در منطقه حکایت می کند.

 

طرح سه مرحله ای عربستان+عکس

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet