خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/05/05 22:23:00
سرویس سیاسی
در دیدار با اعضای کمیته پیگیری بازداشت شدگان اخیر

لاریجانی: دانشگاهیان با رافت اسلامی آزاد شوند

** لاریجانی در دیدار با اعضای کمیته پیگیری مسائل مربوط به بازداشت شدگان در مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد رئوفانه با دانشجویان و دانشگاهیان شد.

به گزارش خانه ملت، کمیته پیگیری مسائل مربوط به بازداشت شدگان مسائل اخیر، طی دیداری با علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی گزارشی از اقدامات خود را ارائه کرد.

در این جلسه که علاءالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در آن حضور داشت، ابتدا اعضاء کمیته، نقطه نظرات خود را به رییس مجلس ارائه دادند و دغدغه های خود را مطرح کردند.

 لاریجانی در این دیدار بر نقش جدی این کمیته در پیگیری مسائل مربوط به دستگیری های اخیر و ارائه گزارش آن به مسئولان مربوطه تاکید کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی در این جلسه با بیان اینکه مجلس پناهگاه مردم است و ماباید به عنوان نمایندگان ملت سخنان همه را بشنویم، خواستار بررسی همه جانبه موضوع و یک آسیب شناسی جدی شد.

 لاریجانی در این جلسه بر نیاز امروز جامعه به آرامش تاکید کرده و افزود: متاسفانه رسانه های بیگانه درصدد ایجاد التهاب در جامعه هستند.

وی افزود: با همه بازداشت شدگان به ویژه، دانشجویان و دانشگاهیان، با رعایت عدل و انصاف و رافت اسلامی نگاه شود و حتی المقدور از مواردی که قابل اقماض هستند، چشم پوشی شود و زمینه آزادی آنها فراهم شود تا شرایط برای سوء استفاده دیگران فراهم نشود.

 رییس مجلس در پایان خواستار آماده شدن گزارش نهایی این کمیته همراه با دقت، و سرعت شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet