هدر موبایل
1386/07/29 14:43:00
سرویس سیاسی

بروجردی: تجربیات دکتر لاریجانی در زمان عهده دار بودن دبیری شورای عالی امنیت بسیار موفق بوده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:تجربیات دکتر لاریجانی در زمان عهده دار بودن مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی بسیار موفق بوده است.

علاءالدین بروجردی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خانه ملت در خصوص استعفای لاریجانی دبیر عالی شورای امنیت ملی و پیگیری سیاست های قبلی توسط جلیلی گفت: مجموع کشورهای 1+5 و ارگان های خارج، نظام جمهوری اسلامی ایران را به عنوان مخاطب می شناسد و همانطور که در مقطع های قبلی مذاکره کننده دکتر روحانی این مسئولیت را برعهده داشتند و در مقطع دیگر دکتر لاریجانی بودند، در این زمان نیز هر فردی که حکم را دریافت نماید و این مسئولیت را برعهده بگیرد کشورهای دیگر به مطلبی که توسط نماینده ایران منتقل خواهد شد و میزان همکاری با آژانس را مورد توجه قرار می دهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان ساخت: در مورد نحوه ادامه همکاری با آژانس،جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت تصمیم گیری نموده اند که استمرار پیدا نماید و رئیس جمهور نیز دستور آن را داده است.

وی در پاسخ به اینکه آیا عملکرد لاریجانی به لحاظ دیپلماتیک در سطح بالاتری از آقای جلیلی می باشد گفت: هنوز زود است در این مورد قضاوت نمود چرا که هنوز کار دیلماتیک جلیلی را از نزدیک در این پرونده ندیده ایم. ولی باید گفت تجربیات دکتر لاریجانی در زمان عهده دار بودن این مسئولیت بسیار موفق بوده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet