ایام محرم 1398
1388/05/05 18:24:00
سرویس کمیسیون ها

حضور لاریجانی در کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی

**عضو کمیسیون طرح تحول اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: علی لاریجانی در جلسه امروز کمیسیون طرح تحول، بر تعامل و تفاهم با دولت تاکید کرد.

محمد حسین فرهنگی در گفتگو با خانه ملت، در خصوص برگزاری جلسه کمیسیون طرح تحول اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه که بعدازظهر امروز در محل مجلس برگزار شد، علی لاریجانی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از کارشناسان و رییس اتاق صنایع و بازرگانی حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه ابتدا، مسئولان اتاق بازرگانی از تغییرات مجلس در طرح تحول اقتصادی استقبال کردند و پیشنهادهایی را نیز برای بهبود هرچه بیشتر این طرح اعلام کردند.

فرهنگی تصریح کرد: در ادامه این جلسه، رییس کمیسیون طرح تحول اقتصادی در خصوص روند شکل گیری مصوبات این کمیسیون و همچنین مباحثی که در دیدار با رییس جمهوری مطرح شد، توضیحاتی ارائه داد.

وی افزود: رییس مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه بر تفاهم و تعامل میان دولت و مجلس در خصوص طرح تحول اقتصادی تاکید کرد و مقرر کرد که اعضای کمیسیون تا هفته آینده پیشنهادهای نهایی خود را راستای توافق با نظرات دولت اعلام کنند، تا این نظرات پس از بررسی در جلسه کمیسیون و تصویب در صحن علنی مطرح و به رای گذاشته شود.

فرهنگی همچنین ادامه داد: وزیر اقتصاد نیز در این جلسه با بخشی از تغییرات مجلس در این طرح اعلام موافقت کرد، اما همچنان در مواردی خواهان اصلاح ارائه پیشنهادات بیشتر شد.

عضو کمیسیون طرح تحول اقتصادی مجلس، با بیان اینکه گزارش نهایی کمیسیون هفته آینده و پس از بررسی پیشنهادات نهایی نمایندگان آماده خواهد شد، افزود: به احتمال زیاد به دلیل معرفی اعضای کابینه دولت دهم به مجلس، ارائه این گزارش به ایام ماه مبارک رمضان بیانجامد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet