هدر موبایل
1396/08/23 10:30:21
سرویس فرهنگی
طی جلسه‌ای مشترک صورت گرفت:

همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب با فراکسیون زنان مجلس در محورهای پژوهشی و تحقیقاتی حوزه زنان

جلسه هم‌اندیشی فراکسیون زنان مجلس با دانشگاه ادیان و مذاهب به منظور بررسی ابعاد تعامل و همکاری در حوزه زنان برگزار شد.
همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب با فراکسیون زنان مجلس در محورهای پژوهشی و تحقیقاتی حوزه زنان جلسه هم‌اندیشی فراکسیون زنان مجلس با دانشگاه ادیان و مذاهب به منظور بررسی ابعاد تعامل و همکاری در حوزه زنان برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104673577832.jpg همکاری,دانشگاه,ادیان,و,مذاهب,با,فراکسیون,زنان,مجلس,در,محورهای,پژوهشی,و,تحقیقاتی,حوزه,زنان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جلسه هم‌اندیشی فراکسیون زنان مجلس با دانشگاه ادیان و مذاهب به منظور بررسی ابعاد تعامل و همکاری در حوزه زنان برگزار شد.

بنابراین گزارش در این جلسه ضمن تبادل آراء و نقطه نظرات، هم‌اندیشی مثبتی صورت گرفت تا با توجه به ظرفیت‌های مطالعاتی و پژوهشی گسترده آن دانشگاه، درخصوص زنان، امکان بهره‌گیری از این پتانسیل علمی در تصمیم‌سازی‌های آتی در بخش زنان فراهم شود.

همچنین حسب توافقات به‌عمل آمده مقرر شد؛ دانشگاه ادیان و مذاهب محورهای پژوهشی و تحقیقاتی مرتبط با حوزه زنان، مدنظر فراکسیون زنان را با اولویت انجام دهد تا ارتباط و تعاملی سازنده میان حوزه علم و عمل صورت پذیرد.

در پایان این جلسه قائم مقام ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب و ریاست دانشکده مطالعات زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب از فراکسیون زنان مجلس برای بازدید از این دانشگاه دعوت به عمل آوردند.

این گزارش می‌افزاید؛ دانشگاه ادیان و مذاهب که از سال ۱۳۷۳ در قالب مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب در شهر مقدس قم تأسیس شده بود از سال ۱۳۸۷ تاکنون با 6 دانشکده تحت عنوان دانشکده‌های ادیان، مذاهب اسلامی، شیعه‌شناسی، فلسفه، زن و خانواده و دانشکده عرفان به صورت حضوری و غیرحضوری طبق ضوابط وزارت علوم در سطوح تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) اقدام به جذب دانشجو می‌کند.

این دانشگاه با رویکرد "گفتگومحور" تاکنون از ۲۷۰ هیئت خارجی و شخصیت‌های علمی، دینی و فرهنگی کشورهای مختلف میزبانی کرده و تفاهم‌نامه‌های همکاری داخلی و بین‌المللی گسترده‌ای منعقد کره است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet