شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/08/23 15:52:34
سرویس سیاسی
علیرضابیگی:

تلاش دولت برای عدم قبول نظارت مجلس / دولت در تهیه آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها تعلل می‌کند

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در تهیه آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها تعلل می‌کند.
تلاش دولت برای عدم قبول نظارت مجلس / دولت در تهیه آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها تعلل می‌کند عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در تهیه آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها تعلل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104189032393.jpg تلاش,دولت,برای,عدم,قبول,نظارت,مجلس,/,دولت,در,تهیه,آئین‌نامه‌ها,و,دستورالعمل‌ها,تعلل,می‌کند Icana

احمد علیرضا بیگی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص عدم تهیه آئین نامه قوانین مادر از سوی دولت، اظهار داشت: در مجلس با ضعف نظارت مواجه هستیم و علامت سوال جدی که در زمینه کارکرد مجلس وجود دارد این است که علی رغم وضع قوانین مناسب، در صحنه اجرا و عرصه تحقق یافتن با مشکلات متعددی مواجه هستیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی بیان کرد: بدیهی‌ترین وجه بروز مشکلات این است که دولت نظارت مجلس را قبول ندارد و این موضوع را صراحتا اعلام می‌کند.

وی افزود: این را می شود از لایحه برنامه ششم دید که دولت اصلا حاضر به ارائه لایحه نبود و برای اجرای قانون برنامه ششم اصلا آن را ابلاغ نکرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس مجلس راسا برنامه ششم را ابلاغ کرد، گفت: دولت در تهیه آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها تعلل می‌کند.

علیرضابیگی با بیان اینکه سال 96 رو به پایان است، چه بسا سال‌های برنامه نیز به پایان برسد ولی چون دولت این قوانین را قبول ندارد، آن ها را اجرا نکند، گفت: مجلس در اعمال نقش نظارتی خودش مسامحه می‌کند و بر باور مردم در خصوص توانایی‌های نظارتی مجلس، خدشه وارد خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet