هدر موبایل
1396/08/24 18:40:00
سرویس اجتماعی
جلودارزاده:

شهرداری به موضوع تغییرکاربری سوله های مدیریت بحران ورود کند/ سوله ها باید به کارکرد اصلی خود بازگردند

عضو مجمع نمایندگان تهران از شهرداری تهران درخواست کرد به موضوع تغییر کاربری سوله های مدیریت بحران ورود و این معضل را مدیریت کند.
شهرداری به موضوع تغییرکاربری سوله های مدیریت بحران ورود کند/ سوله ها باید به کارکرد اصلی خود بازگردند عضو مجمع نمایندگان تهران از شهرداری تهران درخواست کرد به موضوع تغییر کاربری سوله های مدیریت بحران ورود و این معضل را مدیریت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102664319498.jpg شهرداری,به,موضوع,تغییرکاربری,سوله,های,مدیریت,بحران,ورود,کند/,سوله,ها,باید,به,کارکرد,اصلی,خود,بازگردند Icana

سهیلا جلودارزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد اظهارات یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر اینکه فاقد فضای باز شهری در صورت بروز زلزله تهران هستیم، گفت: متاسفانه برخی از سوله های مدیریت بحران در اشغال حوزه هایی خارج از سازمان مدیریت بحران قرار دارد و به طور حتم با این وضعیت در صورت وقوع زلزله برای اسکان زلزله زدگان با مشکل مواجه خواهیم شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه شهرداری تهران باید موضوع تغییر کاربری سوله های مدیریت بحران را پیگیری کند، گفت: هر گونه تغییر کاربری مغایر با کاربری اولیه باید بازگردانده شده و به کارکرد اصلی خود بازگردند.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران باید در هزینه ها صرفه جویی کند تا نیازی به اجاره دادن سوله های مدیریت بحران نداشته نباشد، تصریح کرد: با توجه به زلزله خیز بودن پایتخت در ماهیت سوله ها نباید به هیچ وجه انحراف ایجاد شده و در مصارف دیگری استفاده شوند بلکه به طور مداوم باید برای خدمات رسانی در حال آماده باش باشند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید آمادگی لازم برای مقابله با بحران های احتمالی را داشته باشند، افزود: نیاز است کمیسیون اجتماعی مجلس بازدیدی را از ستاد مدیریت بحران پایتخت داشته باشد و عملکرد آن در جهت آمادگی برای مقابله با زلزله احتمالی را بررسی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet