شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/08/27 07:20:00
سرویس سیاسی
ابوترابی:

فرانسه نمی‌تواند "شریک دزد و رفیق قافله" باشد/سیاست دوگانه فرانسوی‌ها در قبال ایران مشهود است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد فرانسه نمی‌تواند رفیق راه و شریک دزد باشد لذا مسئولان این کشور باید مواضعشان در برابر کشورمان شفاف کنند.
فرانسه نمی‌تواند "شریک دزد و رفیق قافله" باشد/سیاست دوگانه فرانسوی‌ها در قبال ایران مشهود است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد فرانسه نمی‌تواند رفیق راه و شریک دزد باشد لذا مسئولان این کشور باید مواضعشان در برابر کشورمان شفاف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109882506336.jpg فرانسه,نمی‌تواند,"شریک,دزد,و,رفیق,قافله",باشد/سیاست,دوگانه,فرانسوی‌ها,در,قبال,ایران,مشهود,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه به هیچ عنوان مباحث نظامی مانند صنعت موشکی کشورمان قابل مذاکره نیست، گفت: قوانین بین المللی هیچ مشکلی با داشتن ابزار دفاع مانند صنایع موشکی صلح‌آمیز مخالفتی ندارد لذا مسئولان کشورهای غربی در گفتار خود باید تجدید نظر کنند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه فرانسوی‌ها نقش و سیاست دوگانه ایران در مواجهه با کشورمان در پیش گرفته اند، اظهارکرد: متاسفانه سالهای متمادی است که فرانسه پناهگاه منافقانی شده که چندین هزار نفر از ملت ایران را به شهادت رساندند و در برهه از زمان همراه صدام شدند.

وی ادامه داد: این در حالیست که فرانسوی ها بعد از توافق برجام تلاش کردند در حوزه مباحث اقتصادی مشارکت های زیادی در ابعاد مختلف با کشورمان داشته باشند لذا همین دو رفتار بیانگر سیاست دوگانه این کشور در قبال ایران است.

 این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه فرانسه امروز دارای مشکلات داخلی در حوزه های اقتصادی و غیر است، تصریح کرد: بر این اساس بهتر است مسئولان این کشور نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنند تا این که نسبت به مسائل سایر کشورها اظهارنظر کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه فرانسه نمی‌تواند رفیق راه و شریک دزد باشد، خاطرنشان کرد: بنابراین مسئولان فرانسه باید مواضعشان در برابر کشورمان شفاف کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت خارجه فرانسه پیشنهاد داده است تا در صورت لزوم تحریم‌های جدیدی علیه ایران به خاطر برنامه موشک بالستیک اعمال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet