شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/08/28 11:59:00
سرویس سیاسی
سلیمی اظهارکرد:

سنگ‌اندازی ترامپ برای جلوگیری از سرمایه‌گذاری در ایران / بهانه‌جویی‌های ایالات متحده پایان ندارد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد هدف رییس جمهور آمریکا در خصوص اظهارنظر در رابطه به مولفه های اقتصادی مانند صنعت نفت ایران، ایجاد واهمه در بین سرمایه گذاران خارجی و جلوگیری از سرمایه گذاری در کشورمان است.
سنگ‌اندازی ترامپ برای جلوگیری از سرمایه‌گذاری در ایران / بهانه‌جویی‌های ایالات متحده پایان ندارد سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد هدف رییس جمهور آمریکا در خصوص اظهارنظر در رابطه به مولفه های اقتصادی مانند صنعت نفت ایران، ایجاد واهمه در بین سرمایه گذاران خارجی و جلوگیری از سرمایه گذاری در کشورمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103525596454.jpg سنگ‌اندازی,ترامپ,برای,جلوگیری,از,سرمایه‌گذاری,در,ایران,/,بهانه‌جویی‌های,ایالات,متحده,پایان,ندارد Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارنظر اخیر ترامپ مبنی بر اینکه می‌توان میزان خرید نفت و فرآورده‌های نفتی ایران را کاهش داد، گفت: یکی از اهداف رییس جمهور آمریکا در خصوص اظهارنظر در رابطه به مولفه های اقتصادی مانند صنعت نفت، ایجاد واهمه در بین سرمایه گذاران خارجی و جلوگیری از سرمایه گذاری در کشورمان است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون آمریکایی ها برای از بین بردن برجام همراهی اتحادیه اروپایی را ندارند لذا از هر اقدامی برای آسیب رساندن به این توافقنامه استفاده می کنند، اظهار کرد: آمریکا عرصه اقتصادی کشورمان را هدف قرار داده و تلاش می کند با ابزارهای مختلف به این مهم آسیب وارد کند.

وی ضمن تاکید بر اینکه بهانه جویی های ایالات متحده پایان پذیر نیست، تصریح کرد: دولت ترامپ در بازه زمانی که مشغول به فعالیت شده به طور متناوب و با بهانه های واهی نقض حقوق بشر، فعالیت های موشکی، نفوذ ایران در منطقه و غیره علیه کشورمان موضع گیری کرده و در این راستا تحریم هایی را اعمال کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد که ایالات متحده به تعهدات برجامی خود عمل نکرده و همواره به چنین اقداماتی تعهداتش را نقض کرده است از این رو مسئولان کشورمان باید حواسشان باشد که در دام ترامپ و همپیمانانش نیافتند تا هزینه نقض برجام توسط آمریکا پرداخته شود.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولان کشورمان باید فضای بین المللی را طوری مدیریت کنند که سرمایه گذاران و شرکت های خارجی با خیال آسوده به کشورمان بیایند و از ظرفیت برجام برای همکاری مشترک استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet