شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/08/29 18:14:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
چنارانی:

ایران درگیر یک جنگ تمام عیار در حوزه فرهنگ و محتوا است/ بسیج می‌تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم را به عهده گیرد

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به عنوان واسطه میان مردم و دولت می‌تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم را به عهده بگیرد.
ایران درگیر یک جنگ تمام عیار در حوزه فرهنگ و محتوا است/ بسیج می‌تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم را به عهده گیرد نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به عنوان واسطه میان مردم و دولت می‌تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم را به عهده بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103881266385.jpg ایران,درگیر,یک,جنگ,تمام,عیار,در,حوزه,فرهنگ,و,محتوا,,است/,بسیج,می‌تواند,مسئولیت,فرماندهی,جنگ,نرم,را,به,عهده,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ هاجر چنارانی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج یک تشکل مردم نهاد است که ارتباط ارگانی و تشکیلاتی با حاکمیت و نظام دارد و ساختار مردمی در کنار تشکیلات منظم حاکمیتی این نیرو را به یک مجموعه مهم و اثرگذار تبدیل کرده است.

وی افزود: بسیج با ساختاری منسجم و یکپارچه در سراسر کشور به فعالیت می پردازد و مشغول کارهای متعدد و متنوع در حوزه های مختلف علمی و پژوهشی و فرهنگی است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: ارزش های بنیادین و الگوهای نظری وعملی در راستای احراز و تثبیت هویت اسلامی و انقلابی و الهام بخشی و الگو سازی در دستور کار بسیج قرار دارد.

وی ابراز کرد: جمهوری اسلامی ایران پس از پشت سر نهادن مشکلات و سختی های فراوان از یک نهال نو پا به یک درخت تنومند و مستحکم تبدیل شده است، اما دشمنان این مرز و بوم همواره به دنبال تخریب و تضعیف و ضربه زدن به این کشور هستند.

به گزارش مهر، چنارانی ادامه داد:امروز کشور ایران درگیر یک جنگ تمام عیار در حوزه فرهنگ، اندیشه و محتوا به نام جنگ نرم است و بسیج به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار می تواند مسئولیت فرماندهی این جنگ را بر عهده گرفته و توطئه ها  دشمن را با کمک مردم و حمایت های دولت، مجلس و قوه قضائیه خنثی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet