شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/08/29 18:56:43
سرویس استان ها
طباطبایی‌نژاد:

اشتغال به تناسب در شهرها ایجاد نمی‌شود/ گسترش فرهنگ مقاومت باعث شکست داعش شده است

اینده مردم شهرستان اردستان در مجلس گفت: با وجود زیرساخت‌های خوبی که در مناطق مختلف وجود دارد بی مدیریتی باعث شده تا اشتغال به تناسب در تمام شهرها ایجاد نشود و این امر باعث مهاجرت و عدم توسعه شهرها شده است.
اشتغال به تناسب در شهرها ایجاد نمی‌شود/ گسترش فرهنگ مقاومت باعث شکست داعش شده است اینده مردم شهرستان اردستان در مجلس گفت: با وجود زیرساخت‌های خوبی که در مناطق مختلف وجود دارد بی مدیریتی باعث شده تا اشتغال به تناسب در تمام شهرها ایجاد نشود و این امر باعث مهاجرت و عدم توسعه شهرها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701109197164689.jpg اشتغال,به,تناسب,در,شهرها,ایجاد,نمی‌شود/,گسترش,فرهنگ,مقاومت,باعث,شکست,داعش,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید صادق طباطبایی‌نژاد در مراسم استقبال از ماه ربیع الاوال در امامزاده یحیی(ع) زواره اظهار کرد: گسترش فرهنگ مقاومت که برگرفته از انقلاب اسلامی است باعث شکست داعش شده است. از جمله نتایج مثبت شکل گیری داعش می تواند ایجاد بسیج مردمی در کشورهای منطقه باشد.

وی با بیان اینکه مدافعان حرم انقلابی بوده و از ثمرات انقلاب هستند، تصریح کرد: باید از این فرهنگ انقلابی استفاده کرد، هم چنین فرهنگ امام حسین (ع) در حال انتشار در جهان است.

طباطبایی نژاد با اشاره به طرح ریزی توطئه آشوب و جنگ داخلی در لبنان توسط عربستان تصریح کرد: این توطئه با سخنرانی سید حسن نصرالله مبنی بر دزدیده شدن سعید حریری خنثی شد و افتضاحی برای عربستان سعودی شد که نخست وزیر یک کشور را دزدید و بعد وادار به استعفا کرد.

به گزارش ایسنا، وی به اقدامات خوب صورت گرفته از ابتدای انقلاب در شهرها و روستاهای کشور و ایجاد زیرساخت‌های کامل اشاره کرد و گفت: بی‌مدیریتی باعث شده تا اشتغال به تناسب در همه مناطق ایجاد نشود که این امر خود باعث مهاجرت و عدم توسعه بعضی مناطق با وجود تمام زیرساخت ها شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet