ایام محرم 1398
1388/05/06 12:25:00
سرویس صحن
یوسفیان در نطق میان دستور:

انتخابات 22 خرداد رفراندوم الهی، ملی تایید نظام بود

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور درخشان چهل میلیونی مردم در رفراندوم و همه پرسی الهی، ملی در پای صندوق‌های رای یکبار دیگر مهر تایید بر نظام مقدس جمهوری اسلامی نهاد.

"عزت ا.. یوسفیان" ناطق میان دستور جلسه علنی روزسه‌شنبه گفت: خدای را شاکریم که دشمنان ما در اشتباه و احتسابات سیاسی همواره رسوا و بی‌اعتبارند.

وی خاطر نشان کرد: وقتی نظام مقدس و عظیم جمهوری اسلامی را با حربه انقلاب مخملین مانند گرجستان و اوکراین تهدید می‌کنند این از الطاف خفیه الهی است.

یوسفیان در ادامه به تهدیدات رژیم صهیونیستی پرداخت و افزود: خدای را شاکریم که رژیم صهیونیست و غاصب اسرائیل قدرتی هیچ اقدامی را جز رجزخوانی و بیهوده گویی ندارد، که در صورت هرگونه حرکت حساب نشده سرزمین‌های اشغالی توسط مدافعان این خاک شخم خواهد شد و آرزوی امام، رهبری، ملت و ریاست جمهوری در نابودی آن تحقق خواهد یافت.

وی سپس به مشکلات قشر بازنشستگان پرداخت و گفت: بازنشستگان معمولاً دارای هزینه بالای زندگی به دلیل عائله زیاد هستند در مشکلات سخت مالی به سر می‌برند گرچه اقدامات انجام شده وزیر رفاه تقدیر می‌شود لیکن کافی است امید است عنایت شود تا آنان و کارمندان دولت نزد خانواده‌های خود شرمنده نباشند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در ارتباط با وضعیت برنج کاران شمال تصریح کرد: وضعیت برنج‌ کاران شمال به شدت در ابهام است در حالی که برنج سال گذشته هنوز بخش عمده‌ای ازآن به فروش نرفته کشاوزران نمی‌دانند با محصول امسال چه بکنند، سقوط قیمت کارخانه‌های شالی کولی  مملو از برنج سال گذشته و مغازه‌ها مملو از برنج‌های وارداتی است.

وی تاکید کرد: انتظار تصمیم فوری دولت را داریم مساله به حد بحران نزدیک می‌شود هر لحظه برای تصمیم دیر است البته در سفر اخیر رییس جمهور به مازنداران و آمل قول مساعد برای حل مشکل دادند که از ایشان تشکر می‌شود.

یوسفیان اظهار داشت: از دولت انتظار پاسخگویی بیشتر می‌رود و امیدواریم که وضعیت کارایی و معدل وزرا پیشنهادی دولت دهم نسبت به دولت نهم ممتازتر باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نسبت به مشخص شدن وضعیت بازداشتی‌های ناآرامی‌های اخیر ابراز خوشحالی و تشکر کرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet