شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/05/06 12:28:00
سرویس صحن
اجیرلو در نطق میان دستور:

دولت دهم برای تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی تلاش کند

**نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس ابراز امیدواری کرد: دولت دهم با اتکا به خدا و در سایه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و تعامل مثبت با مجلس با تشکیل دولت قوی و مقتدر بتواند گام‌های بلندی برای تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی بردارد.

"وکیل سپه اجیرلو" روز سه شنبه در نطق میان دستور گفت: مردم ایران اسلامی با حضور قریب به 40 میلیونی خود در پای صندوق‌های رای افتخاری به یاد ماندنی در تاریخ کشور رقم زدند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آّ و منابع طبیعی مجلس از اعتماد مجدد ملت ایران به دولت عدالت محور تقدیر کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: خداوند به همه خادمین انقلاب توفیق دهد تا بتوانند رسالت خویش را در جهت رضایت خدا به انجام برسانند.

این نماینده مجلس با اشاره به موفقیت‌های مناسب اقلیمی حوزه انتخابیه خود پرداخت و افزودک منطقه پارس آباد و پیله سوار از مناطق بسیار مستعد و پتانسل دار کشور جهت توسعه همه جانبه می‌باشد از جمله دارا بودن منابع فوق العاده غنی، آب، خاک و اقلیم ایده‌ال و مردم تلاش‌گر ایجاب می‌کند که دولت نسبت به آن توجه ویژه‌ای مبذول کند.

وی در ادامه از وزرای کشور، جهاد، نیرو، کار و امور اجتماعی، آموزش و پرورش، دبیرخانه مناطق آزاد تجاری - اقتصادی، مسکن و شهرسازی درخواست کرد تا هر چه سریع‌تر برخی مشکلات مرتبط را حل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet