شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/08/30 05:00:00
سرویس استان ها
چنارانی:

بسیج می تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم در کشور را به عهده گیرد

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به عنوان واسطه میان مردم و دولت می تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم را به عهده بگیرد.
بسیج می تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم در کشور را به عهده گیرد نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به عنوان واسطه میان مردم و دولت می تواند مسئولیت فرماندهی جنگ نرم را به عهده بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103881266385.jpg بسیج,می,تواند,مسئولیت,فرماندهی,جنگ,نرم,در,کشور,را,به,عهده,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هاجر چنارانی اظهار کرد: بسیج یک تشکل مردم نهاد است که ارتباط ارگانی و تشکیلاتی با حاکمیت و نظام دارد و ساختار مردمی در کنار تشکیلات منظم حاکمیتی این نیرو را به یک مجموعه مهم و اثرگذار تبدیل کرده است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، افزود: بسیج با ساختاری منسجم و یکپارچه در سراسر کشور به فعالیت می پردازد و مشغول کارهای متعدد و متنوع در حوزه های مختلف علمی و پژوهشی و فرهنگی است.

وی گفت: ارزش های بنیادین و الگوهای نظری وعملی در راستای احراز و تثبیت هویت اسلامی و انقلابی و الهام بخشی و الگو سازی در دستور کار بسیج قرار دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ابراز کرد: جمهوری اسلامی ایران پس از پشت سر نهادن مشکلات و سختی های فراوان از یک نهال نو پا به یک درخت تنومند و مستحکم تبدیل شده است، اما دشمنان این مرز و بوم همواره به دنبال تخریب و تضعیف و ضربه زدن به این کشور هستند.

به گزارش مهر، چنارانی ادامه داد:امروز کشور ایران درگیر یک جنگ تمام عیار در حوزه فرهنگ، اندیشه و محتوا به نام جنگ نرم است و بسیج به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار می تواند مسئولیت فرماندهی این جنگ را بر عهده گرفته و توطئه ها  دشمن را با کمک مردم و حمایت های دولت، مجلس و قوه قضائیه خنثی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet