هدر موبایل
1396/08/30 17:04:12
سرویس بین الملل
میرزاده در دیدار با سفیر ونزوئلا:

ضرورت توانمندسازی و افزایش تعاملات ایران و ونزوئلا

سفیر جمهوری ونزوئلا در تهران با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران ـ ونزوئلا و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
ضرورت توانمندسازی و افزایش تعاملات ایران و ونزوئلا سفیر جمهوری ونزوئلا در تهران با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران ـ ونزوئلا و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711108209398817.jpg ضرورت,توانمندسازی,و,افزایش,تعاملات,ایران,و,ونزوئلا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، خسوس گُنزالس سفیر جمهوری ونزوئلا در تهران با سیدحمایت میرزاده رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران ـ ونزوئلا و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

سیدحمایت میرزاده در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از سطح مراودات و تعاملات دو کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران خواستار تحکیم و تقویت همکاری با جمهوری ونزوئلا است.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران ـ ونزوئلا اظهار کرد: ما معتقد به توانمندسازی و افزایش تعاملات دو کشور در سطوح مختلف هستیم لذا فضای نوین فراروی دو کشور می‌تواند به تفاهم متقابل و شناخت مواضع طرفین در زمینه های مختلف کمک شایانی کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تحریم های آمریکا علیه ونزوئلا را ناعادلانه دانست و تصریح کرد: ایران چهار دهه با تحریم های آمریکا مواجه بوده است لذا امیدواریم که ارتباطات دو کشور در کمرنگ کردن این بی عدالتی های استکباری موثر باشد.

وی در ادامه از گسترش مراودات دو کشور استقبال و خاطر نشان کرد: ما از هرگونه فعالیت در راستای توسعه و گسترش مراودات با کشور ونزوئلا استقبال و حمایت می کنیم.

اشتراکات ایران و ونزوئلا می تواند عامل موثر در مراودات دو کشور باشد

همچنین سفیر جمهوری ونزوئلا در تهران نیز حضور خود در ایران را افتخاری برای خود و کشورش دانست و گفت: امیدواریم روابط دو کشور بیش از پیش گسترش یابد زیرا اشترکات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی می تواند عامل موثر در مراودات فی‌مابین باشد.

گُنزالس در ادامه خواهان ارتقاء سطح مناسبات دو کشور شد.

در این جلسه محمد قمی، نماینده مردم پاکدشت و حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل نیز حضور داشتند که نظراتشان را بیان کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet