پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/08/30 19:04:45
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی داورانی در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی مجلس:

سوال تعدادی از نمایندگان از وزرای صنعت و اقتصاد مطرح شد/ارجاع سوال نماینده آستارا از کرباسیان به صحن علنی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از سوال تعدادی از نمایندگان از وزرای صنعت و اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
سوال تعدادی از نمایندگان از وزرای صنعت و اقتصاد مطرح شد/ارجاع سوال نماینده آستارا از کرباسیان به صحن علنی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از سوال تعدادی از نمایندگان از وزرای صنعت و اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105319694951.jpg سوال,تعدادی,از,نمایندگان,از,وزرای,صنعت,و,اقتصاد,مطرح,شد/ارجاع,سوال,نماینده,آستارا,از,کرباسیان,به,صحن,علنی Icana

محمدرضا پورابراهیمی داورانی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ‌ملت  در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون اقتصادی سوالات نمایندگان از کرباسیان وزیر اقتصاد و شریعتمداری وزیر وزارت صنعت،معدن و تجارت مطرح و وزرای مذکور به سئوالات نمایندگان پاسخ دادند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در جلسه امروز سوال مقدسی نماینده مردم اراک در مجلس از وزیر اقتصاد درخصوص عدم اقدام اقدامات لازم از سوی سازمان خصوصی‌سازی در ایفای حقوق دولتی و خلع ید سهامدار عمده شرکت هپکوی اراک مطرح و مقرر شد وزیر تا 10 روز آینده گزارشی را به این نماینده ارائه کند.
پورابراهیمی داورانی افزود:در نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین سوال ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس از وزیر اقتصاد در مورد علت دریافت مبالغ غیرقانونی در مبادی گمرکات مطرح که قرار شد این سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شود.
وی ادامه داد: سوال حسین‌زاده نماینده مردم مشهد در خصوص سیاست اطلاع‌رسانی دولت برای مدیریت جریانات رسانه‌ای اثرگذار بر نرخ ارز نیز در جلسه امروز مطرح و مقرر شد جلسه‌ای با حضور نهادهای ذی‌ربط تشکیل شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  یادآور شد:سئوال بنده از شریعتمداری وزیر صنعت درخصوص بند 5 ماده 6 قانون سیاست‌های اصل 44 در زمینه شفافیت اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی نیز مطرح و مقرر شد وزارت صنعت،معدن و تجارت، گزارش کامل شرکت‌های مشمول سهام عدالت که به نحوی دولت آنها را اداره می‌کند را به علاوه شرکت‌های مشمول قانون مذکور در نشست های بعدی کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet