هدر موبایل
1388/05/06 14:36:00
سرویس صحن

قدردانی نمایندگان مجلس از محسنی اژه‌ای

**بیش از ۲۱۰ تن از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از انجام وظیفه خالصانه وزیر اطلاعات در ۴ سال اخیر در تصدی این وزارتخانه حساس که توام با ولایتمداری وی بوده تقدیروتشکر کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، درمتن این بیانیه که به امضاء 210 تن از نمایندگان مجلس رسیده و در پایان جلسه علنی روز سه شنبه توسط جاسم ساعدی قرائت شد، آمده است:

مردان خدا همیشه در مواقع حساس و شرایط دشوار تصمیم گیری شناخته می شوند و پیروزانه صحنه‌های سخت امتحان بیرون می آیند.

در ادامه بیانیه نمایندگان مجلس یادآور شدند: این روزها شاهد آزمونی بزرگ از حجت الاسلام و المسلمین آقای محسنی اژه‌ای وزیر اطلاعات بودیم که با انتخاب راه صحیح و برگزیدن دفاع از کیان ولایت فقیه و رهبری نظام اسلامی بار دیگر نشان داد که حمایت از حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای و ارزش های نظام را باهیچ چیز دیگر عوض نمی کند.

نمایندگان مجلس در این بیانیه وظیفه خود دانستند که از این روحانی وارسته و خدمتگزار اسلام و انقلاب که در 4 ساله اخیر در تصدی وزارت خانه حساس اطلاعات خالصانه انجام وظیفه کرده و در برابر عوامل ضد انقلاب خارجی و داخلی و پاسداری و حراست از ارزش‌های انقلاب به ویژه در ایفای نقش وقایع قبل و بعد از انتخابات صمیمانه تشکر کردند.

امضاکنندگان بیانیه فوق در پایان آورده‌اند که خداوند سایه مقام معظم رهبری را بر سر ما مستدام و به همه خدمتگزاران وفادار ولایت فقیه توفیق خدمت مردم خوب ایران اسلامی را عنایت فرماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet