پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/09/03 17:29:00
سرویس سیاسی
ابوترابی:

اظهارات نخست وزیر مستعفی لبنان از حیث قانونی و عرفی مورد قبول نیست/گروگانگیری خانواده حریری افتضاح تاریخی است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد نخست وزیر مستعفی لبنان در شرایط" اضطرار" است لذا هر فردی در این موقعیت اظهارنظری کند از حیث شرعی، قانونی و عرفی مورد قبول نیست.
اظهارات نخست وزیر مستعفی لبنان از حیث قانونی و عرفی مورد قبول نیست/گروگانگیری خانواده حریری افتضاح تاریخی است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد نخست وزیر مستعفی لبنان در شرایط" اضطرار" است لذا هر فردی در این موقعیت اظهارنظری کند از حیث شرعی، قانونی و عرفی مورد قبول نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109976416511.jpg اظهارات,نخست,وزیر,مستعفی,لبنان,از,حیث,قانونی,و,عرفی,مورد,قبول,نیست/گروگانگیری,خانواده,حریری,افتضاح,تاریخی,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اظهارات اخیر سعد حریری بر علیه کشورمان، گفت: سعد حریری هم اکنون در شرایط" اضطرار" است لذا هر فردی در این موقعیت اظهارنظری کند از حیث شرعی، قانونی و عرفی مورد قبول نیست؛ به نوعی وقتی نخست وزیر مستعفی لبنان تحت فشار و اضطرار است، صحبت هایش قابل پذیرش نیست.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به متاسفانه عربستان با گروگانگیری خانواده حریری افتضاح تاریخی را رقم زدند و این اقدامشان از جمله عجایب عصرکنونی تلقی می شود، اظهارکرد: وقتی فرزندان حریری در دستان مقامات سعودی است، نمی توان اظهارات وی را قابل تامل دانست زیرا وی دراین شرایط صرفا اقدام به بیان دیکته های سعودی می کند.

وی با اشاره به اینکه عربستان و حامیانشان به دلیل از بین رفتن داعش و هزینه های زیادی که این گروه تروریستی برایشان رقم زد شرایط خوبی ندارند، ادامه داد: بر این اساس در پی ایجاد فتنه جدیدی در منطقه هستند که متاسفانه با لبنان شروع کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: همگان می دانند شرکت‌های سعد حریری در عربستان با بحران مالی مواجه شده و از حیث مالی تحت فشار زیادی است لذا سعودی ها از این ضعف نیز برای پیشبرد اهدافشان در مواجه به حریری به خوبی استفاده می کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عربستان سعودی هم اکنون با بحران داخلی و منطقه ای مواجه است از این رو تلاش می کند افکار عمومی را منحرف کند تا شکست های مستمرش از یادها برود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet