هدر موبایل
1396/09/01 16:48:16
سرویس اقتصادی
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

سوال امینی از وزیر جهاد کشاورزی/عدم پذیرش محل اجرای طرح‌های کشاورزی به‌عنوان وثیقه بانکی از محورهای سوال

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، گفت: علت عدم پذیرش محل اجرای طرح‌های به عنوان وثیقه توسط شعب بانک در جریان پرداخت تسهیلات بر روی سامانه بهین‌یاب است.
سوال امینی از وزیر جهاد کشاورزی/عدم پذیرش محل اجرای طرح‌های کشاورزی به‌عنوان وثیقه بانکی از محورهای سوال نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، گفت: علت عدم پذیرش محل اجرای طرح‌های به عنوان وثیقه توسط شعب بانک در جریان پرداخت تسهیلات بر روی سامانه بهین‌یاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103404549746.jpg سوال,امینی,از,وزیر,جهاد,کشاورزی/عدم,پذیرش,محل,اجرای,طرح‌های,کشاورزی,به‌عنوان,وثیقه,بانکی,از,محورهای,سوال Icana

سلام امینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص سوال خود از وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: دو سوال از وزیر جهاد کشاورزی را دارام که مورد اول آن درباره علت برخورد نامناسب با ایثارگران جهاد کشاورزی است که برخی از این عزیزان شکایاتی را دارند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مورد سوال دوم علت عدم پذیرش محل اجرای طرح‌های به عنوان وثیقه توسط شعب مختلف بانک در جریان پرداخت تسهیلات بر روی سامانه بهین‌یاب است، گفت: متاسفانه بسیاری از محل اجرای طرح‌ها که املاک هستند به‌عنوان وثیقه توسط بانک پذیرفت نمی‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سوالات را تقدیم هیات رئیسه شده و سپس با حضور وزیر در کمیسیون مربوطه به سوالات پاسخ داده می‌شود، اضافه کرد: در صورت قانع نشدن سوالات را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح می‌کنم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موادی در قانون برنامه ششم توسعه در خصوص تبدیل و تغییر وضعیت و جایگاه ایثارگران آمده است، تصریح کرد: با چند مورد از این افراد برخورد داشته‌ام که مطابق قانون با آنها عمل نشده است.

 نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس، در پایان خاطرنشان کرد: محل اجرای طرح‌ها در گذشته توسط بانک کشاورزی به‌عنوان وثیقه پذیرفته می‌‍شد که درحال حاضر این اتفاق صورت نمی‌گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet