شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/09/01 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مازنی:

نقش مقام معظم رهبری در شکست داعش بی بدیل بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: تحلیل‌های رهبر معظم انقلاب از مسائل بین‌المللی همواره دقیق است و دوستان و دشمنان را به خوبی می‌شناسند.
نقش مقام معظم رهبری در شکست داعش بی بدیل بود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: تحلیل‌های رهبر معظم انقلاب از مسائل بین‌المللی همواره دقیق است و دوستان و دشمنان را به خوبی می‌شناسند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105590201279.jpg نقش,مقام,معظم,رهبری,در,شکست,داعش,بی,بدیل,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام احمد مازنی با تاکید بر نقش مهم و حیاتی مقام معظم رهبری در پیروزی اسلام بر داعش و پایان سیطره این گروه خبیثه گفت: این موفقیت بزرگی که در سطح منطقه و جهان حاصل شد، به دلیل مدیریت و تدبیر مقام معظم رهبری در جهان اسلام بود.

وی با تاکید بر اینکه تحلیل‌های رهبر معظم انقلاب از مسائل بین‌المللی همواره دقیق است و ایشان دوستان و دشمنان را به خوبی می‌شناسند، اظهار کرد: دقت و مراقبت ایشان در عرصه‌های مختلف سیاست خارجی همواره برای دیپلمات‌ها و قانونگذاران و ناظران ما در مجلس موثر بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم تهران با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی هم در این عرصه به ویژه فرماندهی نیرو‌های مقاومت نقش بسیار ارزنده‌ای داشت و باید از وی قدردانی شود، خاطرنشان کرد: جا دارد صمیمانه این پیروزی بزرگ را به مسلمانان جهان به ویژه مقام معظم رهبری، سردار سلیمانی، خانواده‌های شهدای حرم و نیرو‌های مقاومت ایرانی و غیرایرانی تبریک گفته و امیدواریم پیروزی‌های مسلمانان بر دشمنان تداوم داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet