هدر موبایل
1396/09/03 09:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
علوی:

شکست داعش نشان‌دهنده وحدت کشورهای مسلمان در مقابل توطئه‌ها است/ این اتفاق بزرگ نتیجه کار جمعی بود

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: شکست داعش نتیجه کار جمعی و حاصل درایت رهبری، حضور نظامیان ، مدافعان حرم و هماهنگی دستگاه های نظامی کشورهای مختلف بود.
شکست داعش نشان‌دهنده وحدت کشورهای مسلمان در مقابل توطئه‌ها است/ این اتفاق بزرگ نتیجه کار جمعی بود رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: شکست داعش نتیجه کار جمعی و حاصل درایت رهبری، حضور نظامیان ، مدافعان حرم و هماهنگی دستگاه های نظامی کشورهای مختلف بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107556796601.jpg شکست,داعش,نشان‌دهنده,وحدت,کشورهای,مسلمان,در,مقابل,توطئه‌ها,است/,این,اتفاق,بزرگ,نتیجه,کار,جمعی,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محسن علوی افزود: کار بزرگی انجام شد که با درایت رهبری، حضور نهادهای نظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هماهنگی سایر دستگاه های نظامی کشورهای مختلف در کنار حضور مدافعان حرم که بسیار اثر گذار بود در پناه خواست خداوند حاصل شد.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی این اتفاق را عظیم و تیر آخر بر تابوت داعش توصیف و بیان کرد: حضور هلی کوپترهای آمریکا و انتقال و فراری دادن سران داعش از منطقه نشان دهنده این است که ایجاد داعش از ابتدا طرحی آمریکایی صهیونیستی بوده که برای درگیر کردن کشورهای مسلمان و ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی ایجاد شده است.

رئیس مجمع نمایندگان فارس بیان کرد: خوشبختانه رهبری سه جانبه جمهوری اسلامی ایران، سوریه و روسیه و همچنین حضور حزب الله لبنان باعث شد این طرح خنثی شود و آمریکایی ها نتوانند از طریق داعش به اهداف خود برسند.

وی ادامه داد: درحال حاضر شاهد هستیم که حکومت سوریه روز به روز مقتدرانه تر در صحنه حضور دارد و امروز توطئه تجزیه و تغییر ساختار این کشور عملا خنثی شده است.

علوی شکست داعش را نشان دهنده اتحاد، وحدت و انسجام کشورهای مسلمان و یکپارچگی آنها در مقابل اینگونه توطئه ها دانست.

شهر البوکمال در مرز سوریه و عراق آخرین پایگاه داعش درمنطقه بود که یکشنبه 28 آبان به طور کامل به کنترل نیروهای ارتش سوریه در آمد و تروریست‌های داعش به سمت مناطق بیابانی فراری شدند.

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سه شنبه 30 آبان طی نامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، پایان سیطره شجره خبیثه داعش را اعلام کرد و این پیروزی بزرگ را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و جهان اسلام تبریک گفت.

رهبر فرزانه انقلاب نیز به نامه سردار سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ دادند.

به گزارش ایرنا؛ حسن روحانی رئیس جمهوری ایران هم نابودی داعش را اعلام و از سپاهیان ایران تقدیر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet