هدر موبایل
1396/09/04 21:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حریری:

بحران لبنان نیت‌های برخی را برملا کرد

نخست‌وزیر لبنان گفت که بحران اخیر در این کشور نیت برخی را برای هدف قرار دادن لبنان برملا کرد.
بحران لبنان نیت‌های برخی را برملا کرد نخست‌وزیر لبنان گفت که بحران اخیر در این کشور نیت برخی را برای هدف قرار دادن لبنان برملا کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602103976756004.jpg بحران,لبنان,نیت‌های,برخی,را,برملا,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از روسیا الیوم، سعد حریری، نخست‌وزیر لبنان امروز (شنبه) در سخنانی خاطرنشان کرد، بحران اخیر از نیت‌های برخی برای هدف قرار دادن لبنان پرده برداشت.

وی در دیدار با هیأتی از شورای عالی شرعی اسلامی گفت: ما با تلاش‌های آن افراد با تمامی امکاناتمان برخورد کرده و خواهیم کرد تا وحدت و ثبات لبنان را حفظ کنیم.

وی بر تمایل خود برای حفظ حقوق مذاهب و طایفه‌های دیگر در لبنان تاکید کرد و گفت: ما حقوقی داریم که آن را خواهیم گرفت و در این امر تسامحی نخواهیم داشت.

حریری گفت: تلاش‌ها و تماس‌های صورت گرفته توسط ما برای خدمت رساندن به کشور و مردم است. به تأخیر انداختن استعفا برای دادن فرصتی جهت بررسی خواسته‌های و شروط اساسی ما جهت کنار کشیدن لبنان از جنگ‌ها در منطقه و اجرای سیاست خویشتنداری بود.

به گزارش ایسنا، وی که اخیراً تحت فشارهای مقام های سعودی قرار داشته است، در سخنرانی در حمایت از مواضع سعودی علیه لبنان گفت: ما مواضع حزب‌الله را که بر روابط ما با برادرانمان تأثیر می‌گذارد و امنیت آنها را تهدید می‌کند، نخواهیم پذیرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet