خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/07 21:15:53
سرویس سیاسی
میرزایی:

جناح و باندبازی های سیاسی مانع از رشد احزاب در کشور است / روایت جناح‌های سیاسی بی‌مرامنامه

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعیین ضوابط برای فعالیت‌های حزبی امری ضروری است، گفت: فعالیت سیاسی باید قاعده‌مند شود.
جناح و باندبازی های سیاسی مانع از رشد احزاب در کشور است / روایت جناح‌های سیاسی بی‌مرامنامه عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعیین ضوابط برای فعالیت‌های حزبی امری ضروری است، گفت: فعالیت سیاسی باید قاعده‌مند شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101457892998.jpg جناح,و,باندبازی,های,سیاسی,مانع,از,رشد,احزاب,در,کشور,است,/,روایت,جناح‌های,سیاسی,بی‌مرامنامه Icana

جلال میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص ساماندهی فعالیت احزاب، اظهار داشت: نحوه فعالیت احزاب با توجه به آنکه در قانون اساسی فعالیت احزاب را مجاز شمرده باید به موجب قانون عادی و مصوبه پارلمان انجام شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مشکلات و چالش‌هایی که در کشور با آن مواجه هستیم، بهم ریختگی فعالیت سیاسی در کشور است، بیان کرد: ما باندی و جناحی فعالیت سیاسی انجام می دهیم.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جناح‌های سیاسی که مرامنامه و منابع مالی دقیقی ندارند فعالیت سیاسی می‌کنند و بعد از به قدرت رسیدن نیز پاسخگو نیستند، ادامه داد: در زمان انتخابات برخی از این احزاب فعال می‌شوند و رای لازم را کسب می‌کنند که نه برنامه‌ای دارند، نه سیاست خارجی مشخصی را دنبال می‌کنند و نه اینکه رویکرد اقتصادی مشخصی دارند و پس از انتخاب شدن نیز منشا هیچ اثر و تحولی نیستند.

وی با انتقاد از نحوه فعالیت‌های سیاسی در کشور، افزود: بنظرم این شرایط در بلند مدت به توسعه و نوسازی سیاسی کشور صدمه می‌زند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید ضمن در نظر گرفتن نظرات مختلف فعالیت سیاسی در کشور سمت ساماندهی شود، گفت: این ساماندهی از طریق احزاب باید انجام شود.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعیین ضوابط برای فعالیت‌های حزبی امری ضروری است، گفت: فعالیت سیاسی باید قاعده‌مند شود و برهم ریختگی فعلی در بلند مدت مشکلات جدی را ایجاد می‌کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet