هدر موبایل
1396/09/08 18:47:00
سرویس سیاسی
سیاوشی شاه‌عنایتی مطرح کرد:

پیام ها و پیامدهای رشد ائتلاف احزاب در آستانه انتخابات/گفتمان اصولگرایی و اصلاح طلبی نیازمند بازتعریف است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: رسانه ملی باید با بسترسازی فرهنگی اهمیت احزاب را بازگو کند و گفتگوهای ملی احزاب در سطح وسیع انجام شود.
پیام ها و پیامدهای رشد ائتلاف احزاب در آستانه انتخابات/گفتمان اصولگرایی و اصلاح طلبی نیازمند بازتعریف است عضو فراکسیون امید مجلس گفت: رسانه ملی باید با بسترسازی فرهنگی اهمیت احزاب را بازگو کند و گفتگوهای ملی احزاب در سطح وسیع انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109618248791.jpg پیام,ها,و,پیامدهای,رشد,ائتلاف,احزاب,در,آستانه,انتخابات/گفتمان,اصولگرایی,و,اصلاح,طلبی,نیازمند,بازتعریف,است Icana

طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه بعد از انقلاب احزاب همانند زمان فعلی ساختارشان کم رنگ و ضعیف نشده بود، گفت: باید اذعان کرد که در یک دهه اخیر به دلیل مسائل سیاسی شاهد ائتلافات احزاب در آستانه انتخابات هستیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون گفتمان اصولگرایی و اصلاح طلبی آسیب دیده و سردمداران این طیف ها به این موضوع آگاه هستند، اظهار کرد: البته تلاش هایی برای تقویت صورت گرفته و به نوعی در عرصه ملی اقدام به گفتگو شده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه گفتگوها به مشخص شدن جناح بندی ها کمک خواهد کرد و سبب جلوگیری از سودجویی برخی از افراد می شود، ادامه داد: دو گفتمان در عرصه سیاسی باید خودشان را بازتعریف کنند که البته این امر در حال وقوع است و تلاش هایی می شود راهکار اساسی برای بازتعریف جناح ها تعریف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به موانعی که سبب جلوگیری از ایجاد یا تقویت ساختار تشکیلاتی در احزاب شده است، تصریح کرد: در دهه گذشته تحلیل ساختار رخداده اما آسیب اصلی در دهه اخیر صورت گرفته است؛ البته قانون احزاب می تواند تا حدودی به تقویت احزاب کمک کند اما گفتگوی ملی احزاب باید در سطح وسیع صورت بگیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه ملی باید بسترسازی فرهنگی انجام دهد و اهمیت احزاب را بازگو کند، خاطرنشان کرد: هم اکنون سطح کلان سیاسی کشور راکد شده و اتفاقی رخ نمی دهد و هر دو جناح به بن بست رسیده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet