ایام محرم 1398
1396/09/08 13:22:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آذری جهرمی:

مصمم به پیشگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه هستیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار فیلمی در یکی از شبکه های اجتماعی قاچاق را عامل به خطر افتادن سلامت جامعه دانست و نوشت:مصمم به پیشگیری از قاچاق گوشی های تلفن همراه به کشور برای حمایت از سلامت جامعه هستیم.
مصمم به پیشگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه هستیم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار فیلمی در یکی از شبکه های اجتماعی قاچاق را عامل به خطر افتادن سلامت جامعه دانست و نوشت:مصمم به پیشگیری از قاچاق گوشی های تلفن همراه به کشور برای حمایت از سلامت جامعه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201708107138370162.jpg مصمم,به,پیشگیری,از,قاچاق,گوشی,تلفن,همراه,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد آذری جهرمی با انتشار فیلم حضور در جلسه صبحانه کاری در اتاق بازرگانی که روز گذشته انجام شد در صفحه اینستاگرام خود توضیح داد: مصمم به اجرای طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه هستیم زیرا اکنون اکثر گوشی های وارداتی به کشور قاچاق است .

وی گفت: ورود گوشی های قاچاق عاملی است که نتوان سلامت مردم را با آن تضمین کرد و علاوه برآن مردم نمی نتوانند از خدمات پس از فروش مناسب برخوردار شوند.

وزیرارتباطات ادامه داد:قاچاق گوشی های تلفن همراه سبب شده حق و حقوق حاکمیت تامین نشود و از طرف دیگر عاملی است که نتوانیم با شرکت های سازنده ای که 40درصد بازار ایران را در اختیار دارند برای ارائه برنامه های نرم افزاری مورد نیاز مردم ایران در گوشی ها فشار بیاوریم چرا که آنها هنگامی که می بینند تولیدات آنها به راحتی در کشور توزیع می شود چندان برای اعمال نظرهای ما اقدامی نمی کنند.

عضو هیات دولت گفت: قاچاق در بخش گوشی های تلفن همراه سبب شده نتوانیم حاکم این بازار باشیم.

وی با بیان اینکه سامان دادن این بازار هزینه دارد، افزود:عده ای که قاچاق می کنند، اینها دشمن می شوند و شروع به فحاشی می کنند .

آذری جهرمی ادامه داد: اینها می توانند فحاشی کنند، اما نباید قاچاق کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet