خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/05/07 12:27:00
سرویس فراکسیون ها
ولی اسماعیلی خبر داد:

هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان اواخر شهریور انتخاب می‌شوند

**ولی اسماعیلی اعلام کرد: اعضای هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس اواخر شهریور ماه انتخاب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اسماعیلی در خصوص جلسه عصر روز دوشنبه فراکسیون اصولگرایان مجلس توضیح داد: ما تا اواخر شهریور ماه زمان داریم تا هیات رئیسه فراکسیون را انتخاب کنیم.

وی گفت: براساس اساسنامه فراکسیون، افرادی شورای مرکزی و هیات رئیسه بایستی از میان اصولگرایان مجامع استانی انتخاب شوند که به مدت یکسال فعالیت می‌کنند.

وی در خصوص نامزدهای مطرح شده برای ریاست فراکسیون اصولگرایان گفت: در جلسه فراکسیون بحث‌هایی در خصوص ترکیب هیات رئیسه مطرح شد اما باید رایزنی‌هایی صورت گیرد که مشخص شود چه کسانی نامزد می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: این بستگی به اعضای شورای مرکزی جدید هم دارد.

اسماعیلی در خصوص اینکه آیا فراکسیون اصولگرایان برای مراسم تحلیف و رای اعتماد وزرا برنامه‌ریزی و رایزنی انجام داده است، گفت: رایزنی‌هایی صورت گرفته است و قرار شد آمادگی خود را برای تعامل بیشتر با دولت و هم برای چینش یک کابینه منسجم، اصولگرا و ولایت مدار اعلام کنیم.

وی افزود: قرار شد دولت پس از تصمیم‌گیری نهایی ما را در جریان قرار دهد.

اسماعیلی در خصوص اظهار تمایل لاریجانی برای کناره‌گیری از ریاست فراکسیون اصولگرایان گفت: به علت تضادی که میان ریاست مجلس و ریاست بر فراکسیون و مجلس وجود داشت باعث شد که کارکرد فراکسیون کمرنگ شود و تلاش ما این است که این اتفاق نیفتد اما این امر بستگی به آرای فراکسیون دارد.

وی در مورد گزینه‌های ریاست فراکسیون گفت: "غلامعلی حدادعادل"، "شهاب الدین صدر" و "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" مطرح هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet