انتخابات ریاست جمهوری
1386/07/29 15:58:00
سرویس سیاسی

باهنر: لاریجانی در همکاری با رئیس جمهور به بن بست رسیده بود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ارزیابی از استعفای علی لاریجانی گفت: آقای لاریجانی در همکاری با رئیس جمهور تقریبا به بن بست رسیده بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت وی که پس از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دست اندرکاران ستاد مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران سخن می گفت در پاسخ به سوالی در مورد دلایل استعفای علی لاریجانی از سمت دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دیگر امکان همکاری آقای لاریجانی با رئیس جمهور وجود نداشت و طرفین به این جمع بندی رسیده بودند که نمی توانند همکاری کنند.

وی افزود: امکان داشت این مشکل با واسطه حل شود و کار مختصری ادامه یابد ولی به نظر می رسید که این مساله، بصورت ریشه ای حل نمی شود.

باهنر در پاسخ به سوالی درباره انتصاب سعید جلیلی بعنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور و اینکه آیا شخصی که عضو شورا نیست می تواند بعنوان دبیر این شورا باشد؟ گفت: قانون اساسی اعضای شورای عالی امنیت ملی را مشخص کرده است و اینکه آیا دبیر می تواند غیر عضو باشد باید مورد بررسی قرار گیرد و اگر آیین نامه مصوبی در این خصوص است باید رعایت شود.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه انتخابات موقعیت خوبی است که گروه ها و تشکل های سیاسی در معرض افکار عمومی دوئل شرافتمندانه داشته باشند گفت: مبارزات انتخاباتی اهرم هایی دارد که به طور طبیعی گروه ها از آن استفاده می کنند، آنچه مهم است اینست که از بداخلاقی اجتناب کنیم وگرنه نقد عملکرد دولت و مجلس که برخی از نقدها هم وارد می باشد طبیعی است.

وی افزود: نقد منصفانه حق هر تشکل سیاسی است و ما علاقمند هستیم نقدهای عادلانه در رفتارهای ما صورت گیرد اما سیاه نمایی صحیح نیست.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet