هدر موبایل
1396/09/11 11:14:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار وحیدی:

برنامه موشکی ایران یک موضوع کاملا داخلی است/ آمریکایی‌ها از اظهارنظر‌های سخیف و ناپخته خودداری کنند

رئیس دانشگاه عالی دفاع گفت:برنامه موشکی ایران نه تنها قابل مذاکره نیست، بلکه روز به روز افزایش پیدا می‌کند.
برنامه موشکی ایران یک موضوع کاملا داخلی است/ آمریکایی‌ها از اظهارنظر‌های سخیف و ناپخته خودداری کنند رئیس دانشگاه عالی دفاع گفت:برنامه موشکی ایران نه تنها قابل مذاکره نیست، بلکه روز به روز افزایش پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/13187.jpg برنامه,موشکی,ایران,یک,موضوع,کاملا,داخلی,است/,آمریکایی‌ها,از,اظهارنظر‌های,سخیف,و,ناپخته,خودداری,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به غرض‌ورزی‌های دولت آمریکا نسبت به کشورهای منطقه اظهار کرد: آمریکا نمی‌تواند قدرت‌گیری ملت‌های منطقه را ببیند.

وی ادامه داد: ملت‌ها حق دارند که از منافع خود دفاع کرده و سرنوشت خود را با دستان خویش رقم بزنند.

وحیدی گفت: بهتر است آمریکایی‌ها کمی با عقل و منطق به رویدادهای اطرافشان نگاه کرده و از اظهارنظر‌های سخیف و ناپخته خودداری کنند.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به روند برنامه موشکی ایران تصریح کرد: این برنامه نه تنها قابل مذاکره نیست، بلکه ما در مسیر مخالف آمریکایی‌ها حرکت می‌کنیم و این توان را روز به روز افزایش خواهیم داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛وی خاطرنشان کرد: برنامه موشکی یک موضوع کاملا داخلی است و کسی خارج از مرزهای کشور حق دخالت درباره آن را ندارد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet