هدر موبایل
1396/09/11 13:34:40
سرویس اقتصادی
مقدسی مطرح کرد:

اجرایی نشدن بخشی از مصوبات شرکت‌های آذرآب، هپکو، واگن پارس و ماشین‌سازی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: : بخش‌های از مصوبه جلسه یکم مهرماه سال  با حضور وزراء اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون شرکت‌های آذرآب، هپکو، واگن پارس و ماشین‌سازی برگزار شد روی زمین مانده است.
اجرایی نشدن بخشی از مصوبات شرکت‌های آذرآب، هپکو، واگن پارس و ماشین‌سازی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: : بخش‌های از مصوبه جلسه یکم مهرماه سال  با حضور وزراء اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون شرکت‌های آذرآب، هپکو، واگن پارس و ماشین‌سازی برگزار شد روی زمین مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107905379181.jpg اجرایی,نشدن,بخشی,از,مصوبات,شرکت‌های,آذرآب،,هپکو،,واگن,پارس,و,ماشین‌سازی Icana

سیدمهدی مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت رسیدگی به شرکت‌های آذرآب و هپکو، اظهار داشت: در خصوص مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی پیرامون شرکت‌های آذرآب، ماشین‌سازی اراک، هپکو، آونگان و واگن پارس برخی از اقدامات صورت گرفته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی تدابیری در نظر گرفته شده است، گفت: بخش‌هایی از مصوبه یکم مهرماه سال جاری که در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور وزرای اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون شرکت‌های آذرآب، هپکو، واگن پارس و ماشین‌سازی برگزار شد روی زمین مانده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه این انتظار وجود دارد، که موضوعات را با اولویت بندی تسریع کنند، خاطرنشان کرد: از وزیر صنعت درخواست می شود که جلسه مشترک تشکیل دهند و در سفر به استان مرکزی نتایج این اقدامات را به مردم اعلام کنند تا نگرانی مردم برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet