خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/05/07 14:33:00
سرویس صحن
نماینده زاهدان تاکید کرد:

کلام مقام معظم رهبری، فصل‌الخطاب تمامی مسئولان

**نماینده مردم زاهدان در مجلس تاکید کرد: کلام نافذ مقام معظم رهبری باید فصل‌الخطاب برای تمامی مسئولان و دست‌اندر کاران نظام باشد.

"حسین‌علی شهریاری" ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه با اشاره به بمب گذاری که قبل از انتخابات دهمین دوره در زاهدان به  وقوع پیوست پرداخت و افزود: در حادثه شومی که در مسجد علی‌بن ابی‌طالب(ع) اتفاق افتاد تعداد زیادی از شهروندان شهید ویا مجروح شدند.

وی خاطر نشان کرد: در بین شهدا کودکانی زیادی به شهادت رسیدند که تداعی‌ گر شهادت طفلان مسلم بود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در بین 200 نفر از مجروحان حادثه کودکان زیادی که در سنین 5/1 سال، 5 سال ، 8 ساله بودند هم حضور داشتند.

شهریاری یادآور شد: بدتر از آن سوزاندن دلخراش شش نفر در یکی از موسسات بانکی بود.

این نماینده مجلس در خصوص عاملان بروز حوادث تاسف‌ بار زاهدان گفت: عوامل این حوادث شوم  مرتبط با آتش ‌سوزی، متاسفانه بیشتر آنها از افاغنه بودند، افاغنه‌ای که سی سال است که در کشور ما میهمان بودند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه در حالی که چندین بار تذکر داده شد که افاغنه را از استان سیستان و بلوچستان بیرون کنند اما نتیجه‌ای حاصل نشد.

وی با تشکر از تلاش و قضات و سربازان گمنام امام زمان(عج) پرداخت و در عین حال گفت: قطعاً در بین نیروهای انتظامی افراد خدوم، فداکار و مومن وجود دارند ما از برادران سردار احمدی‌ مقدم می‌خواهیم، افرادی که مشکل دارند و سهل انگاری کردند قطعاً مورد پی‌گیری قرار داده و به سزای اعمال خود برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet