ایام محرم 1398
1396/09/12 13:10:49
سرویس استان ها
ناصری نژاد خبر داد:

برگزاری نخستین جلسه دوره اى مجمع نمایندگان خوزستان در شادگان/بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های استان

نماینده مردم شادگان در مجلس، از برگزاری نخستین جلسه دوره اى مجمع نمایندگان خوزستان در حوزه انتخابیه متبوعش خبر داد.
برگزاری نخستین جلسه دوره اى مجمع نمایندگان خوزستان در شادگان/بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های استان نماینده مردم شادگان در مجلس، از برگزاری نخستین جلسه دوره اى مجمع نمایندگان خوزستان در حوزه انتخابیه متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109552857251.jpg برگزاری,نخستین,جلسه,دوره,اى,مجمع,نمایندگان,خوزستان,در,شادگان/بررسی,ظرفیت,ها,و,پتانسیل,های,استان Icana

مجید ناصری نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان خوزستان در راستای بررسی دقیق مشکلات و عملکرد نهاد های اجرایی در شهرستان ها تصمیم به برگزاری جلسات به صورت چرخشی در شهرستانهای استان خوزستان گرفته اند، گفت: مجمع نمایندگان استان خوزستان نخستین جلسه دوره ای خود را در شادگان برگزار مى کند، که این جلسه روز دوشنبه مصادف با روز ملی شادگان با حضور استاندار خوزستان و سایر مسئولین استانی برگزار  می شود.
نماینده مردم شادگان در مجلس شوراى اسلامى، افزود: در راستاى اطلاع مجمع از مشکلات و نارسایى هاى شهرستان هاى استان خوزستان، نمایندگان مردم به صورت دوره اى از مناطق استان بازدید می کنند، که امیدواریم هماهنگى و همگرایى میان نمایندگان استان موجب حل سریع تر مشکلات و نواقص شود.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به مناسبت سالگرد وفات شاعر اهل بیت، ابن سکیت دورقی و روز ملی شادگان، مجمع نمایندگان استان خوزستان نخستین جلسه ادوارى خود در به میزبانی شهرستان شادگان و با حضور استاندار خوزستان وسایر مسئولان اجرایی استان برگزار می کند.
نماینده مردم شادگان در مجلس شوراى اسلامى، با اشاره به مشکلات شهرهاى شادگان، دارخوین و خنافره تصریح کرد: علاوه بر اطلاع نمایندگان استان از نارسایى هاى این مناطق از توانمندی هاى این شهرستان در زمینه هاى کشاورزى، تجارى، صنعتى و گردشگرى اطلاع می یابند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet