ایام محرم 1398
1396/09/12 12:57:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ولایتی مطرح کرد:

داعش نسخه شرقی بلک واتر/بذری که رهبر انقلاب برای اتحاد امت اسلامی کاشت ریشه رژیم صهیونیستی را می‌خشکاند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با تاکید براینکه نقش مقام معظم رهبری در تقویت نهضت‌های اسلامی بسیار موثر بود، گفت: بذری که ایشان کاشتند در راستای اتحاد امت اسلامی بود و امروز این بذر به نهالی تبدیل شده که سبب خشکاندن رژیم صهیونیستی خواهد شد.
داعش نسخه شرقی بلک واتر/بذری که رهبر انقلاب برای اتحاد امت اسلامی کاشت ریشه رژیم صهیونیستی را می‌خشکاند مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با تاکید براینکه نقش مقام معظم رهبری در تقویت نهضت‌های اسلامی بسیار موثر بود، گفت: بذری که ایشان کاشتند در راستای اتحاد امت اسلامی بود و امروز این بذر به نهالی تبدیل شده که سبب خشکاندن رژیم صهیونیستی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702102974632649.jpg داعش,نسخه,شرقی,بلک,واتر/بذری,که,رهبر,انقلاب,برای,اتحاد,امت,اسلامی,کاشت,ریشه,رژیم,صهیونیستی,را,می‌خشکاند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اکبر ولایتی دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی و مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در همایش طلوع حقیقت که پیش از ظهر امروز با موضوع بررسی دو نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی در حوزه هنری برگزار شد، با اشاره به نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی اظهار داشت: موضوع بسیار مهمی است و در جهت تبیین بخشی از کارهایی که مقام معظم رهبری در جهت ترویج اسلام داشته، اهمیت بالایی دارد.

وی با اشاره به زندگی مقام معظم رهبری قبل از انقلاب افزود: مقام معظم رهبری در قبل از انقلاب توجه ویژه‌ای به خارج و جهان اسلام داشتند بنابراین در آن زمان نشر و ترویج آثار سید قطب را در ایران شروع کردند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل خاطرنشان کرد: بنده در بعد از انقلاب در خدمت مقام معظم رهبری بودم و شاهد تلاش‌های ایشان در جهان اسلام بوده‌ام و شاهد بودم که ایشان تلاش های زیادی  در جهت تشکیل مجلس اعلام عراق و لبنان کشیدند و وقت بسیاری برای وحدت مسلمانان افغانستان گذاشتند و در پایه‌گذاری حزب وحدت اسلامی افغانستان نقش بسیاری داشتند.

ولایتی با تاکید بر اینکه نقش مقام معظم رهبری در تقویت نهضت‌های اسلامی بسیار موثر بود، گفت: بذری که ایشان کاشتند در راستای اتحاد امت اسلامی بوده و امروز باعث شده این بذر به نهالی تبدیل شود که سبب خشکاندن رژیم صهیونیستی باشد.

وی نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی را ابتکاری مهم عنوان و تصریح کرد: غربی‌ها در جهت تفرقه تلاش می‌کنند و می خواهند از اسلام یک چهره سیاه درست کنند کما اینکه ترامپ هم در رقابت‌های ریاست جمهوری خطاب به کلینتون گفت که داعش را آمریکا ایجاد کرده و به عبارتی آن‌ها می خواهند جهالت قبل از اسلام را در دنیای اسلام زنده کنند.

ولایتی با تاکید بر اینکه بنای آمریکا و صهیونیست‌ها ادامه حضور در منطقه است، اظهار داشت: آمریکایی‌ها بدانند از رقه هم شکست خواهند خورد و بیرون رانده می‌شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه غربی ها به دنبال تشکیل نوع جدیدی از «بلک‌واتر» شرقی هستند، گفت: دشمنان می‌خواهند چهره وحشی از اسلام درست کنند و مقام معظم رهبری بیشترین نقش را در ادامه مسلمانان در کشورهای منطقه داشتند.

وی در پایان گفت:تا اسلام است مبارزه هم وجود دارد و برای این مهم هم تئوری و هم مبارزه عملی لازم است.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet