ایام محرم 1398
1396/09/12 13:19:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدی گلپایگانی:

غرب با اسلام‌هراسی اجازه نمی‌دهد حقیقت اسلام روشن شود

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه یکی از اهداف غربی‌ها تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ های دیگر و نابودی آنهاست، گفت: قرآن می‌تواند بشریت را تا آخر اداره کند و اگر جوانان غربی به قرآن توجه کنند نتیجه اش مثبت است.
غرب با اسلام‌هراسی اجازه نمی‌دهد حقیقت اسلام روشن شود رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه یکی از اهداف غربی‌ها تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ های دیگر و نابودی آنهاست، گفت: قرآن می‌تواند بشریت را تا آخر اداره کند و اگر جوانان غربی به قرآن توجه کنند نتیجه اش مثبت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100486842849.jpg غرب,با,اسلام‌هراسی,اجازه,نمی‌دهد,حقیقت,اسلام,روشن,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در همایش «طلوع حقیقت» که به منظور گرامیداشت سالگرد صدور نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان کشورهای غربی برگزار شد، حضور یافت.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه انگیزه نامه اول رهبر معظم انقلاب در ابتدای نامه آمده است، اظهار داشت: رهبری پس از حادثه تروریستی در فرانسه که در آن اتفاق 100 نفر کشته و موجب ترس و وحشت آن منطقه شد، نامه خود را با آن مضمون شروع کردند که چرا چنین است و چه انگیزه ای وجود دارد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در پایان این نامه جوانان غربی را به شناخت اسلام از طریق قرآن و پیامبر اسلام احاله کردند و خطاب به آنها فرمودند شما نه تنها مورد استثمار حکومت های خود هستید و آنها حقیقت آن را به شما نمی‌گویند بلکه این جنایت محصول کار همین سردمداران شماست.

وی تاکید کرد: اتفاقات تاریخی و جنایات بی‌شمار در همین چند قرن اخیر از زمان جنگ جهانی اول و دوم و داستان فلسطین و کشورهایی که مورد تجاوز قرار گرفته اند نشان می دهد این اتفاقات ریشه در اقدامات سردمداران غربی دارد و با اسلام هراسی اجازه نمی‌دهند حقیقت اسلام روشن شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی افزود: رهبری در این نامه اشاره کردند باید به مدارک اصلی مسلمانان یعنی قرآن رجوع شود، طبق قرآن هرکس فردی را برای ایجاد فساد بکشد مثل این است که تمام انسان ها را کشته است، ما چنین تعبیری را در جایی ندیده ایم.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: این تنها یک آیه است اما قرآن در جایی دیگر می‌فرماید که خداوند امر به عدالت می‌کند، یعنی هرچیزی باید در جای خود قرار گیرد لذا جهان بر اساس عدالت شکل گرفته است، خداوند انسان ها را از اینکه کسی مرتکب فحشا، منکر، بغی و ظلم شود نهی می‌کند.

وی با بیان اینکه قرآن به اهل کتاب می‌گوید بیایید مشترکات خود را به کار بگیریم و جز خدا را پرستش نکنیم و به خدا شرک نورزیم و به استعمار و استثمار نپردازیم، یادآور شد: این همان کاری است که غربی ها انجام می دهند و آبادی آنها نتیجه استثمار کشورهای فقیر و کوچک است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف آنها تسلط فرهنگ منحط خود بر فرهنگ های دیگر و نابودی آنهاست و می‌خواهند روش زندگی آنها حاکم باشد، همجنس گرایی یا ازدواج سفید که الان شایع است یا موارد دیگر که بنیاد جوامع بشری و فرهنگ های مستقل را نابود می‌کند متاثر از فرهنگ همین غربی‌هاست.

وی با تاکید بر اینکه داعش، النصره و گروه‌های تکفیری ساخته دست غربی‌هاست و در زمان انتخابات خودشان این را به یکدیگر گفتند که داعش را شما ساختید، گفت: این گروه‌های تروریستی و داعش به اسم اسلام هرجا دست شان رسید دست به جنایت زدند که انسان شرم می‌کند، آنها در زمین فوتبال با سربریده به جای توپ بازی می‌کردند، در کجا سابقه دارد که یک اسیر را آتش بزنند و غیر مسلمانان را بکشند لذا هدف اینها اسلام هراسی است در حالی که پیامبر اسلام رحمت للعالمین است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی اظهار داشت: قرآن می‌تواند بشریت را تا آخر اداره کند و اگر جوانان غربی به قرآن توجه کنند نتیجه اش مثبت است، اخبار غیبی که در قرآن به آن اشاره‌ و محقق شده است نیز قابل تأمل است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: باید پیامبر اسلام را از قرآن شناخت و رهبر معظم انقلاب نیز در نامه خود بر این مساله تاکید دارند، این دو نامه اثر مثبت خود را داشته و دارد و کسانی که ضمیری پاک داشته باشند متوجه می‌شوند که قرآن می‌تواند بشریت را به سعادت دنیا و آخرت برساند.

وی اظهار داشت: متاسفانه شرایط مسلمانان در حال حاضر وضعیت مناسبی نیست و مزدوران با کمک حکومتهای بدوی که با عنوان شاهزاده می‌خواهند حکومت کنند و به خودشان هم رحم نمی‌کنند و تلاش می‌کنند وضعیت مسلمانان را به بدترین شکل رقم بزنند و ما را متهم می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در پایان با بیان اینکه آقا اشاره کردند شیخ نمر چه گناهی کرده بود که سر او را بریدند، گفت: یکی از جنایتهای مسلم غربی ها این است که جوانان مسلمان را از خانواده هایشان جدا می کنند آنها تلاش می‌کنند با تغییر افکار کاری کنند که جوانان مسلمان در مقابل یکدیگر بایستادند؛ در میان داعشی‌ها 6 هزار نفر از جوانانی که در آن اهل تسنن هم بود آماده عملیات انتحاری بودند و بیشتر آنها کشته هم شدند؛ اینها جنایت بزرگی است و اگر به دامن اسلام برگردیم وضع دگرگون خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet