ایام محرم 1398
1396/09/12 14:01:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری‌خامکانی با اشاره به تمدید کاهش تولید اوپک:

توافق اخیر اوپک در تمدید کاهش تولید نفت اتفاق خوبی است/ ضرورت حفظ بازار در سبد اوپک

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این که توافق اخیر اوپک در تمدید کاهش تولید نفت اتفاق خوبی است، گفت: باید تلاش کنیم پالایشگاه ها را توسعه داده و تولید را افزایش دهیم.
توافق اخیر اوپک در تمدید کاهش تولید نفت اتفاق خوبی است/ ضرورت حفظ بازار در سبد اوپک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این که توافق اخیر اوپک در تمدید کاهش تولید نفت اتفاق خوبی است، گفت: باید تلاش کنیم پالایشگاه ها را توسعه داده و تولید را افزایش دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101207225770.jpg توافق,اخیر,اوپک,در,تمدید,کاهش,تولید,نفت,اتفاق,خوبی,است/,ضرورت,حفظ,بازار,در,سبد,اوپک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین امیری خامکانی با اشاره به نشست اخیر اوپک و تصمیم به تمدید کاهش تولید تا پایان سال ۲۰۱۸ اظهار داشت: توافق مجدد در کاهش یا مدیریت تولید، اتفاق خوبی است که در این نشست رخ داده است به خصوص مواضع روسیه به عنوان یکی از هم پیمانان اوپک و عربستان در زمینه کاهش تولید بسیار اثرگذار بوده است.

وی افزود: فکر می‌کنم حداکثر این روند سیر نزولی داشته باشد، البته قرارداد نفتی میان چین و آمریکا منعقد می‌شود که اوپک باید این موضوع را در نظر داشته و مدیریت لازم را به عمل آورد.

نماینده مردم زرند در مجلس همچنین بیان کرد: ممکن است با توجه به مسائل کردستان در عراق نیز تا حدودی تولید و عرضه نامنظم شده و علاقه به افزایش تولید وجود داشته باشد، لذا اوپک باید برای حفظ تولید و قیمت تلاش کند.

به گزارش ایسنا؛ این عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که ایران توانست سهم خود را از اوپک پس بگیرد و میزان تولید به پیش از تحریم ها برسد، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا بازار خود را از سبد اوپک احیاء کنیم ضمن این که توسعه پالایشگاه‌ها باید در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم تولید را هم افزایش دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet