ایام محرم 1398
1396/09/12 14:31:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی:

بررسی لایحه اصلاح ساختار دولت به بعد از تصویب لایحه بودجه 97 موکول می‌شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: موضوع تفکیک وزارتخانه‌ها اکنون تا بعد از بررسی لایحه بودجه در مجلس مراعا می‌ماند.
بررسی لایحه اصلاح ساختار دولت به بعد از تصویب لایحه بودجه 97 موکول می‌شود رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: موضوع تفکیک وزارتخانه‌ها اکنون تا بعد از بررسی لایحه بودجه در مجلس مراعا می‌ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105003687032.jpg بررسی,لایحه,اصلاح,ساختار,دولت,به,بعد,از,تصویب,لایحه,بودجه,97,موکول,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بررسی لایحه اصلاح ساختار دولت و تفکیک وزارتخانه‌ها در مجلس، گفت: لایحه بودجه ۱۹ آذر ماه تقدیم مجلس می‌شود و اکنون باید بر روی آن متمرکز شویم.

وی ادامه داد: بحث تفکیک وزارتخانه‌ها فعلا تا بعد از بررسی لایحه بودجه در مجلس مراعا می‌ماند، اما به طور حتم تکلیف وزارتخانه‌ها را مشخص خواهیم کرد.

عزیزی با بیان اینکه اکنون کمیسیون‌ها در حال بررسی طرح‌ها و لوایحی هستند که مدت‌ها در دستور کارشان مانده است، اظهار کرد: جواب بله یا خیر این طرح‌ها و لوایح باید داده شده و تکلیف‌شان روشن شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با وجود توافق رئیس‌جمهور با لاریجانی درباره چگونگی تفکیک وزارتخانه‌ها این موضوع بازهم جای کار دارد، گفت: بحث اصلاح ساختار دولت در مجلس باید بررسی شود، شاید نماینده‌ای نسبت به آن اظهار مخالفت کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی خاطرنشان کرد: هر نماینده‌ای نظر خود را دارد و باید دید با طی مراحل قانونی و بررسی لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها در کمیسیون‌ها نهایتا وکلای ملت نسبت به این موضوع چه نظری دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet