هدر موبایل
1388/05/07 14:19:00
سرویس صحن

خباز: رئیس جمهور گزارش عملکرد بودجه را ارائه کند

**محمدرضا باهنردر پاسخ به تذکر نماینده کاشمر که خواستار ارائه هرچه سریعتر گزارش عملکرد بودجه سال ۸۸ توسط رئیس جمهور شده بود، گفت: از رییس جمهور می خواهیم به وظیفه قانونی خود عمل کند.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد رضا خبازطی یک تذکر آئین نامه ای با استناد به مواد 145 و 146 گفت: هیات رئیسه موظف است که موضوع ارائه گزارش عملکرد  بودجه سال 88 از سوی رئیس جمهور را پیگیری کند.

 محمد رضا باهنرکه ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ تصریح کرد: این تذکر به عنوان تذکر شفاهی وارد نیست. هر چند که توصیه درستی است وما هم درخواست می کنیم که رئیس جمهور هر چه زودتر به این وظیفه قانونی عمل کند.

نماینده کاشمر در بخش دیگری از تذکر خود یادآور شد: بیش از دو ماه پیش و قبل از انتخابات ریاست جمهوری دهم، نمایندگان پیشنهاد مسکوت ماندن یک ماهه طرح استخدام معلمین حق التدریسی را داشتند، اما هم اکنون بیش از دو ماه می گذرد و این طرح هنوز به صحن مجلس نیامده است.

خباز خواستار قرار گرفتن این طرح در دستورکار مجلس شد.

محمدرضا باهنر نایب رییس مجلس که ریاست جلسه امروز مجلس را بر عهده داشت، در پاسخ گفت: دیروز در مورد این موضوع اعلام شد که کمیسیون کار خود را به اتمام رسانده و در دستور نیز قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet