شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/09/13 11:16:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

سهم‌خواهی افراد نتیجه ائتلاف احزاب در آستانه انتخابات/خانه احزاب به باشگاهی برای خوش‌وبش تبدیل شده است

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه متاسفانه امروزه نتیجه ائتلاف های شکل گرفته بین احزاب سبب سهم خواهی افراد شده است، گفت: عدم فعالیت مناسب خانه احزاب نیز یکی از دلایل شکل نگرفتن ساختار در این عرصه است.
سهم‌خواهی افراد نتیجه ائتلاف احزاب در آستانه انتخابات/خانه احزاب به باشگاهی برای خوش‌وبش تبدیل شده است سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه متاسفانه امروزه نتیجه ائتلاف های شکل گرفته بین احزاب سبب سهم خواهی افراد شده است، گفت: عدم فعالیت مناسب خانه احزاب نیز یکی از دلایل شکل نگرفتن ساختار در این عرصه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108447278325.jpg سهم‌خواهی,افراد,نتیجه,ائتلاف,احزاب,در,آستانه,انتخابات/خانه,احزاب,به,باشگاهی,برای,خوش‌وبش,تبدیل,شده,است Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه هم اکنون جناح اصولگرا و اصلاح طلب بر اساس شرایط به این نتیجه رسیده اند که احزاب باید شناسنامه داشته باشند، گفت: متاسفانه چراغ فعالیت احزاب چند ماه مانده به انتخابات روشن می شود و بعد از اعلام نتایج هر فردی به سراغ کار خودش می رود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات احزاب باید شفاف و بر اساس برنامه ریزی باشد، اظهار کرد: به عبارتی احزاب وظیفه تربیت اعضایشان به عنوان افراد کارآمد و شاخص برای فعالیت و توسعه در کشور را بر عهده دارند.

وی ضمن تاکید بر اینکه متاسفانه امروزه نتیجه ائتلاف های شکل گرفته بین احزاب سبب سهم خواهی افراد شده است، ادامه داد: بر این اساس متاسفانه افراد غیرکارشناس در رده‌ها و سطوح بالای مدیریتی قرار می گیرند و همین موضوع به کشور آسیب وارد می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه عدم فعالیت مناسب خانه احزاب یکی از دلایل شکل نگرفتن ساختار در عرصه احزاب است ، تصریح کرد: اصولگرایان و اصلاح طلبان باید در خانه احزاب فعال باشند اما متاسفانه خانه احزاب به باشگاهی تبدیل شده که افراد هر چند وقت یکبار به خوش و بش می پردازند لذا تاکنون مشاهده نشده که این افراد طرحی را به دولت ارائه کنند و مجلس نیز از آنها حمایت کند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کارگروه احزاب و تشکل های مدنی در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس ایجاد شده و فعالیت خوبی دارد لذا نمایندگان احزاب باید با برقراری ارتباط بیشتر نظرات خود را برای تسهیل امور و رفع مشکلات ارائه کنند و در این راستا نمایندگان مجلس حامی احزاب هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet