ایام محرم 1398
1396/09/13 10:22:09
سرویس اقتصادی
افضلی:

یک بام و دو هوای دولت در تعیین قیمت نان درست نیست/ساماندهی قیمت نان ضروری است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: قیمت نان باید به صورتی تعیین شود که همه اقشار با هر سطح درآمدی قدرت خرید آن را داشته باشند.
یک بام و دو هوای دولت در تعیین قیمت نان درست نیست/ساماندهی قیمت نان ضروری است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: قیمت نان باید به صورتی تعیین شود که همه اقشار با هر سطح درآمدی قدرت خرید آن را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106699425933.jpg یک,بام,و,دو,هوای,دولت,در,تعیین,قیمت,نان,درست,نیست/ساماندهی,قیمت,نان,ضروری,است Icana

نظر افضلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با نتقاد از افزایش قیمت نان که در برخی مناطق کشور اتفاق افتاد، گفت: دستور رئیس‌جمهور مبنی بر توقف افزایش قیمت نان مقتضی بود، اما معتقدم که باید برای قیمت واقعی نان چاره‌ای اندیشیده شود تا به مصرف‌کننده و به تولیدکننده فشار وارد نشود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، ساماندهی قیمت نان را ضروری دانست و اظهار داشت: یک بام و دو هوای دولت در تعیین قیمت نان درست نیست و باید قیمت واقعی آن در شرایط عادلانه تعیین شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه تأکید کرد: شاید امروز بتوان به‌ صورت موقتی قیمت نان را کاهش داد و یا به تعبیری از افزایش قیمت آن جلوگیری کرد، اما این روش مناسبی نیست و باید قیمت واقعی برای آن از سوی دولت و دستگا‌ه‌های ذیربط تعیین شود. 

افضلی، نان را جزو اقلام مصرفی روزمره مردم دانست و تصریح کرد: قیمت نان باید به صورتی تعیین شود که همه اقشار با هر سطح درآمدی قدرت خرید آن را داشته باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: افزایش قیمت نان در کمیسیون‌های مربوطه مجلس، از جمله کمیسیون کشاورزی مطرح شده و مورد بررسی قرارگرفته است و برخی نمایندگان نیز پیشنهاداتی را برای جلوگیری از افزایش قیمت مطرح کرده‌اند، که به نظر می رسد می‌توان درباره برخی پیشنهادها بررسی‌های بیشتری انجام داد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet