ایام محرم 1398
1396/09/13 10:14:26
سرویس سیاسی
امیرحسنخانی مطرح کرد؛

تحت‌الشعاع قرارگرفتن مذاکرات صلح با انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی معتقد است انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی راهکاری برای جبران خسارات شکست سنگین آمریکا و اسرائیل در منطقه است.
تحت‌الشعاع قرارگرفتن مذاکرات صلح با انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی معتقد است انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی راهکاری برای جبران خسارات شکست سنگین آمریکا و اسرائیل در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106246804206.jpg تحت‌الشعاع,قرارگرفتن,مذاکرات,صلح,با,انتقال,پایتخت,رژیم,صهیونیستی Icana

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصمیم رژیم صهیونیستی برای انتقال پایتخت از تل آویو به بیت المقدس با حمایت آمریکایی ها، گفت: اخیرا جریانات تروریستی مختلفی با حمایت آمریکایی ها در دنیا شکل گرفته که از جمله آن راه اندازی گروه داعش و تکفیری ها که به واسطه آن برنامه ای برای منطقه داشتند.

نماینده مردم فردوس، سرایان، طوس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در نهایت این تلاش هیچ نتیجه ای برای آنها نداشت و اکنون باید آن را جایی جبران می کردند که بتوانند این شکست های سنگین خود در منطقه را تحت الشعاع قرار دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه مذاکرات صلح نیز به خاطر این تجاوز تحت الشعاع قرار خواهد گرفت، افزود: قطعا در صورت عملیاتی شدن انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به قدس موضع گیری های سختی ازسوی کشورهای اسلامی صورت می گیرد که به نفع آنها نخواهد بود لذا صهیونیست ها اکنون با تعجیل اقدامی را انجام می دهند که نتیجه آن را خواهند دید.

امیرحسنخانی در ادامه با بیان اینکه کشورهای اسلامی در قبال تکه تکه شدن فلسطین مسئول هستند، عنوان کرد: متأسفانه بسیاری از کشورها به وظیفه خود در قبال سایر کشورهای اسلامی عمل نمی کنند و حتی رژیم صهیونیستی از گذشته روابط را با کشورهای اسلامی برقرار کرده و آنها نیز متأسفانه پذیرفته اند اما دولت ها و ملت های آزاده قطعا موضع گیری می کنند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی تنش را در منطقه بیشتر می کند، خاطرنشان کرد: آنها قصد دارند رژیم صهیونیستی را تحکیم کرده، به ثبات برسانند و فضا را بر فلسطینیان تنگ تر کنند لذا اکنون به فکر تسخیر کامل قدس هستند که سابقا آن را مکانی مشترک میان خود و مسلمانان می دانستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet