هفته دفاع مقدس
1396/09/12 16:26:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبری:

لایحه بودجه۹۷ بر مبنای عملکرد تدوین و تصویب می‌شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: قرار این است که لایحه بودجه ۹۷ بر مبنای عملکرد تدوین شود که این استراتژی صحیحی است.
لایحه بودجه۹۷ بر مبنای عملکرد تدوین و تصویب می‌شود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: قرار این است که لایحه بودجه ۹۷ بر مبنای عملکرد تدوین شود که این استراتژی صحیحی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109805504639.jpg لایحه,بودجه۹۷,بر,مبنای,عملکرد,تدوین,و,تصویب,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اکبری در خصوص الزاماتی که باید در لایحه بودجه ۹۷ مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم پدیده حاشیه نشینی است، امیدواریم که بتوانیم در لایحه بودجه مشکلات افراد را در مناطق مربوط حل کنیم تا از میزان مهاجرت ها و مشکلاتی که به دنبال دارد، کاسته شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: یکی از اولویت ها در لایحه بودجه ۹۷ قطع یارانه هفت دهک اول است که اگر در لایحه بودجه هم مشاهده نشود در صحن مجلس بیان خواهد شد. هزینه ای که برای پرداخت یارانه به هفت دهک اول می شود، را می توان صرف فعالیت های عمومی در جامعه کرد.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه گفت: در لایحه بودجه ۹۷ باید بر روی آموزش و پرورش تمرکز بیشتری صورت گیرد. بخش دفاعی هم که باید در اولویت های بودجه در نظر گرفته شود هم چنین در لایحه بودجه باید کارهای فرهنگی نیز مد نظر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet