ایام محرم 1398
1396/09/12 20:40:00
سرویس استان ها
فرهنگی:

شهردار جدید تبریز ۴ویژگی شاخص دارد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از ۴ویژگی شاخص شهردار جدید تبریز سخن به میان آورد.
شهردار جدید تبریز ۴ویژگی شاخص دارد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از ۴ویژگی شاخص شهردار جدید تبریز سخن به میان آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/42985.jpg شهردار,جدید,تبریز,۴ویژگی,شاخص,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین فرهنگی در جلسه تودیع و معارفه شهردار کلانشهر تبریز که در تالار پتروشیمی تبریز با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی برگزار شد، گفت: آقای ایرج شهین باهر، شهردار جدید تبریز شاید از نطر تجارت با سای چهره‌هایی که برای شهرداری تبریز مطرح بودند، هم‌سطح نباشد اما چند ویژگی‌ خوب دارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: ۴ویژگی شاخص که من در شهردار جدید تبریز می‌بینم، اگر با میدریت مناسب همراه باشد می‌تواند سکوی حرکتی جدیدی برای شهر باشد.

وی همچنین بیان کرد: جوان بودن نسبی شهردار و بودن او از نسل جوان، می‌تواند در درک روحیات و همفکری با جوانان شهر موثر باشد.

فرهنگی تحصیلات شهردار جدید تبریز را که شهرسازی است، یکی دیگر از ویژگی‌های او دانست و افزود: اگر بتواند دانش‌اش را به درستی منتقل کند، آثار و برکات زیادی برای شهر خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین خاطرنشان کرد: اینکه مهندس ایرج شهین باهر زمانی در راس سازمان نظام مهندسی استان بودند، سابقه درخشانی برایشان محسوب می‌شود زیرا رعایت اصول شهرسازی، رعایت معماری شهری و تمام اصولی که می‌تواند شهر را آباد کند در نظام مهندسی حاکم است.

فرهنگی داشتن تعلق خاطر به تبریز را آخرین ویژگی شاخص شهردار جوان تبریز معرفی کرد و گفت: هرچند مدیر موفق نبودن ربط زیادی به اهل آن شهر بودن ندارد ولی علاقه زیاد داشتن به یک شهر و شهروندان آن قطعا می‌تواند موفقیت‌های بزرگی را به همراه داشته باشد.

به گزارش مهر، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، در پایان از تبریز ۲۰۱۸ به عنوان فرصتی برای حرکت به سمت افق‌های جدید یاد کرد و افزود: باید از رویداد تبریز ۲۰۱۸ نهایت بهره را در جهت ارتقا شهرمان و توسعه صنعت توریستم آن ببریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet