ایام محرم 1398
1396/09/12 23:02:42
سرویس استان ها
احمدی:

شهید مدرس الگوی مناسبی برای نمایندگان است

نماینده مردم نوشهر ،چالوس و کلاردشت در مجلس آیت الله سید حسن مدرس را فردی صادق و با صلابت خواند که حرف مردم را می زد و وی را الگوی مناسبی برای نمایندگان دانست.
شهید مدرس الگوی مناسبی برای نمایندگان است نماینده مردم نوشهر ،چالوس و کلاردشت در مجلس آیت الله سید حسن مدرس را فردی صادق و با صلابت خواند که حرف مردم را می زد و وی را الگوی مناسبی برای نمایندگان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105145213967.jpg شهید,مدرس,الگوی,مناسبی,برای,نمایندگان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی با  اشاره به سالگرد شهادت آیت الله سید حسن مدرس و  روز مجلس اظهار داشت:شهید مدرس  به دلیل ویژگی های بارز اخلاقی خود که وی را  در تاریخ متمایز ساخته است می تواند در چند وجه الگوی نمایندگان مجلس و ادوار باشد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و  کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، به توصیف ویژگیهای شخصیتی آیت الله حسن مدرس  پرداخت و افزود: مهمترین شاخصه رفتاری این شهید  سلامت و درگیر نشدن با مسائل خاص در حوزه های مختلف بود به گونه ای که حرف مردم را می زد و حق محور رفتار می کرد.

وی با بیان اینکه سلامت  شهید مدرس بر کسی پوشیده نیست ، تصریح کرد: صداقت ، صلابت ، قاطعیت و جسارت  وی  نشان از آن داشت که شهید جز با خدا و  اعتقاداتش با کسی عهدو پیمان خاصی نبسته بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، به فرموده امام راحل در خصوص شهید مدرس اشاره کردو بیان داشت: تا تاریخ زنده است مدرس هم زنده می ماند و به همین خاطر است که بعد از گذشت سالها هنوز نام و یاد  او  ماندگار است و سالگرد شهادتش  به نام روز مجلس نامگذاری شده است.

احمدی لاشکی برای  همه نمایندگان مجلس و آزاد اندیشان آرزوی توفیق کردو یادآور شد : درود خدا بر همه آزاد اندیشان و کسانی که برای مردم حرف می زنند و عمل می کندو در زندگی راه درست را پیمودند.

به گزارش مهر، وی همچنین در خاتمه سخنانش  با ابراز خرسندی از فعالیت خبرنگاران حوزه انتخابیه خود خاطر نشان  کرد:  خبرنگاران در حوزه انتخابیه من بهترین مشاوران   هستند و نقدشان منصفانه است و  نقطه نظراتشان  نیز اثر بخش خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet